Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Şalen Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şalen Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şalen Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şalen Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şalen Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Şalen Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şalen Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şalen Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şalen Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şalen Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Şalen Kır Bahçesi Hakkında

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerdendir ve açık alanda bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız sizi Şalen Kır Bahçesi’ne davet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve tüm samimiyetimizle 25 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Hayatınızın en özel anlarında yanınızdayız. İskenderun’un nezih ve kaliteli mekânları arasında yer alarak uzun yıllar boyunca müzikli eğlence ve organizasyonlara ev sahipliği yaptık. Müzik severleri mutlu eden hizmetlerimizle yıl içerisinde birçok ünlü sanatçı, müzik grupları ağırladık işletmemizde. Ardından yıllardır alışılagelmiş hizmetimize yeni bir konsept daha ekledik, özel gün ve organizasyonlar. Kına ve bekârlığa veda partileri, kır düğünü, mezuniyet törenleri, yemekli ve toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

İlk iletişimimizde nasıl bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istediğinizi dinliyor ve belirlediğiniz bir konsept var ise detaylarını öğreniyoruz. Anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan, organizasyon firmalarından kına tahtı, dekor, aksesuar ve süsleme temin ediyoruz. Davet alanımızın, masa ve sandalye süslemelerinde de renk alternatiflerimiz mevcuttur ve konsept en uygun rengi sizinle beraber belirliyoruz. Katılım durumuna uygun olarak davet alanımızda oturma düzeni oluşturuyor, istediğiniz renk süslemelerle davet alanımızı hazırlıyoruz.

Müzisyen ve orkestra hizmeti veriyor, kına gecenizi hareketli müzikler eşliğinde keyifli bir organizasyonla kutlamanızı sağlıyoruz. Geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, eğlenmeye doyamayacağınız, oturmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz

Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız size özel istediğiniz içerikte menüler hazırlıyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânı da tanıyoruz.

Şalen Kır Bahçesi olarak İskenderun kına mekânları arasında tercih edilen bir adresiz. Siz de kültürümüzde önemli değere sahip olan bu değerli günü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çay Mahallesi Liman Kapısı Yanı (İstasyon Cadde) İskenderun

 • Haritadaki Konumu

  Şalen Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.