Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Ramona Düğün Davet

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ramona Düğün Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ramona Düğün Davet Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ramona Düğün Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ramona Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Ramona Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ramona Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ramona Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ramona Düğün Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ramona Düğün Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Ramona Düğün Davet Hakkında

Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsunuz? Kırmızı renklerin hakimiyetinde Osmanlı konsepti mi yoksa rengarenk tüllerin, çiçeklerin yer aldığı Roman gecesi mi istersiniz? Geleneksel bir gecede istiyor olabilirsiniz. Ramona Düğün Davet olarak özel günlerin mimari olmak için yola çıktık. Kına gecenizi de istediğiniz konseptlerde düzenleyebiliyoruz. Neredeyiz diye sorarsanız Hatay’ın Arsuz ilçesinde yer alıyoruz.

Yemyeşil bir bahçenin üzerine konumlanan davet alanımızda özel masa ve sandalyeler bulunuyor. Masa ve sandalyeleri istediğiniz konsepte göre düzenliyor, farklı aksesuarlarla göz alıcı bir havaya bürünmelerini sağlıyoruz. Davetliler için beyaz Napolyon sandalyeleri pisti çevreleyecek şekilde yerleştirdik. Davetliler mekâna giriş yaptıktan sonra önceden belirlediğimiz oturma düzenine göre yer gösteriyoruz.Bu görevi karşılama personeli üstleniyor.

Pistimizi Ramona Düğün Salonu’nda oldukça geniş bir alana sahip olacak şekilde tasarladık. Pistin üzerinde iki farklı aydınlatma seçeneği kullanıyoruz. Gösterişli, saray konseptinde bir avize ya da bohem konsepte daha uygun olan minik aydınlatmalarla pistin ışıklandırmasını sağlıyoruz.

Kına köşenizde kına tahtı bulunuyor. Kına tahtı ve cibinliğin rengini konseptinize uygun olarak belirliyor, fikrinizi de alıyoruz. Davetlilerin kına merasimini daha iyi görebilmesi için burada da farklı bir aydınlatma sistemi kullanıyoruz. Böylece kimse kına yakma seremonisini kaçırmıyor!

Pistimizin yan tarafında bulunan özel alanda sahnemiz bulunuyor. Sahnede profesyonel müzisyenlerimiz özel kına gecesi şarkıları ve türkülerini seslendiriyorlar. Arzu ederseniz kına müzik listenizi arkadaşlarınızla birlikte tasarlayabilir, dans edeceğiniz şarkılara beraber karar verebilirsiniz.

Yemek ve kokteyl hizmetimiz bulunuyor. Dilerseniz mekânımızı boş olarak da kiralayabilir, dışarıdan organizasyon, fotoğraf ve catering firması da getirebilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; hemen sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmaya ne dersiniz?

Sizin de gecenizi masalsı ayrıntılarla güzelleştirelim, unutulmaz kılalım. Kına gecenizi İskenderun Ramona Kır Düğün Salonu bünyesinde gerçekleştirmek istiyorsanız “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın deriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç mah. Uğur Mumcu cad. No:148 Arsuz/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Ramona Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.