Oskar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Oskar Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Oskar Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Oskar Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Oskar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Oskar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Oskar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Oskar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Oskar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Oskar Düğün Salonu Hakkında

Düğün, nişan, söz, kına ve kurumsal etkinliklerin adresi Oscar Düğün Salonu Hatay!

Eğer siz de kına geceniz için mekân arayışındaysanız size bir önerimiz var. İdeal mekân olmanın tüm özelliklerini taşıyor, gecenizi güzelleştirmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. İlk olarak nasıl bir kına gecesi istediğinizi öğreniyor, planlamayı ona göre yapıyoruz.

İsterseniz sadece mekânımızı kiralayabilirsiniz. Böylece geri kalan süreci bir organizasyon firmasıyla yönetebilirsiniz. Eğer gecenin tüm kontrolünü bize bırakırsanız çözüm ortaklarımız aracılığıyla tüm malzemeleri temin edebiliriz.

Kına tahtını mekânın en doğru yerine konumlandırdıktan sonra tüm misafirlerin görebileceğinden emin oluyoruz. Davetli masalarını da konukların rahat edeceği şekilde düzenliyoruz. Masaların tam ortasında geniş bir dans pisti yer alıyor. Kına yakma ve testi kırma merasimi de bu alanda gerçekleşiyor. Farklı merasimlerde düzenlemek isterseniz organizasyon sorumlumuzla iletişime geçebilirsiniz. Büyük bir ekiple çalışıyoruz. Gecenin tüm akışını takip ediyor, eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Karşılama personellerinden nedimelere kadar birçok personelimiz size yardımcı oluyor, gecenizde isteklerinizi karşılamak için hazır bekliyorlar!

En güzel kına şarkılarıyla da eğlencenin hız kesmeden devam etmesini sağlıyoruz. Üstelik profesyonel ve deneyimli Ali Toysal ekibi bu konuda uzun yıllardır çalıştığı için hangi şarkıların gelin adayları için ideal olduğunu biliyor. Böylece gece boyunca pist davetlilerinizle doluyor. Herkesin dans ettiği ve eğlendiği bir gece vaat ediyoruz. Kısacası eğlencenin adresi kına geceleri için biziz.

İdeal kına salonum Antakya Oscar Düğün Salonu diyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak iletişim ve organizasyon bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. Üstelik en kısa sürede sizinle iletişime geçmek için formun karşı tarafında sizi bekliyoruz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan da sayfamızdan ayrılmayın deriz.

Heyecanla kına gecenizi organize etmek için bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Esenlik, 8. Sk. No:21, 31040 Antakya/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Oskar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.