Ontur Otel İskenderun

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Dostlar ve aileyle geçecek bu özel günde kendinizi prensesler gibi hissetmek istemez misiniz? İlk olarak sizlere Ontur Hotel Hatay bünyesinin bahşettiği ihtişamlı dünyayı vaat ediyoruz. Eğer siz de şık ve nezih bir mekânda kına gecenizi düzenlemek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Peki, sizi unutulmaz kılmak için hangi hizmetleri sağlıyoruz?

İlk olarak kına gecesi gerçekleşmeden önce buluşuyor, özel gününe dair sohbet ediyoruz. Karşılıklı olarak birbirimizi dinliyor, isteklerinizden yola çıkarak bir organizasyon akışı planlıyoruz. Farklı kına gecesi konseptleri talep ediyorsanız da bu konuda da önerilerde bulunuyoruz. İş ortaklarımız aracılığıyla gereken tüm malzemeleri de temin ediyoruz. İstediğiniz renk ve konseptteki masa örtüleri, tüller, şamdanlar ve masa süslemeleri de gecede yerini aldıktan sonra seremoniyi başlatıyor, keyifli bir müzik eşliğinde mekâna giriş yapmanızı sağlıyoruz.

Keyifli bir kına şarkısı eşliğinde dilerseniz tek başınıza dilerseniz de kına ekibiyle birlikte giriş yapabilirsiniz. Arzu ederseniz sizin için dans ekibi de ayarlayabiliriz. Kına gecenizi güzelleştirmek için birçok firmayla birlikte çalışıyoruz. Müzisyenlerimiz de alanında deneyim ve ün sahibi kişilerden oluşuyor. Geniş repertuarları sayesinde tüm davetlilere hitap eden şarkıları tercih ediyor, en güzel kına türkülerini seslendiriyorlar. Sağladığımız hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Son olarak İskenderun mevkiinde yer aldığımızı hatırlatmak isteriz. Oldukça merkezi bir konuma sahip olan otelimize kendi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Dahası davetlilere özel olarak otopark alanı da ayırdık. Ulaşımda avantaj sağladığımız gibi park sorunu da yaşamayacaksınız.

“Unutulmaz anlar için” kına gecenizde bizi tercih edin! İletişim kurmak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak organizasyon ve iletişim bilgilerinizi doldurmak, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da bizimle paylaşmak! Sabırsızlıkla Grand Ontur Hotel İskenderun adresine ulaşmanızı bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Dr. Muammer Aksoy Caddesi No:8 İnönü Meydanı İskenderun / Hatay

Ontur Otel İskenderun Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!