Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Nostalji Teras Cafe

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nostalji Teras Cafe Hakkında

İskenderun’da nikahınız, düğününüz, hatta balayını bile düşündünüz ama kına ve bekarlığa veda gecesini düşünmediniz mi? Zaten düşünmenize gerek yok. Nostalji teras kafe İskenderun’un kına, bekarlığa veda gecelerini en güzel hale getirmek için hizmetinizde. Dostlarınız, yakın çevreniz ve aileniz ile birlikte düzenleyebileceğiniz özel organizasyonlar için hem lezzetli yemeklerimizin tadını çıkarabilir hem de müzikle birlikte hoş sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Öncelikle açılır kapanır tavana sahip olduğumuz için hem yaz hem de kış mevsimlerinde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmek için sadece bu değil daha bunun gibi birçok avantajımız var. Nedir bunlar derseniz;

Mekân dizaynımız, profesyonel servis ve hızlı mutfak çalışanlarımız, tecrübeli yönetim kadromuzla birlikte siz değerli kadromuzu ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda gecelerinin ana teması eğlencedir. Biz de sizin eğlenmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Orkestramız siz değerli konuklarımız için en sevdiğiniz şarkıları çalmak için hazır bekliyorlar. Ses ve ışık sistemimizin teknik açıdan en iyi teknolojik aletlerden oluştuğunu belirtmek isteriz. Bu geceyi dilediğiniz gibi yönetebileceksiniz. Ayrıca kareoke imkânımız da bulunmakta. Televizyonlarımıza bağlanarak kareokenizi yapabilir, doyasıya eğlenebilirsiniz.

Mekân süslemesini tamamen size bırakıyoruz. Bu konuda özgür olduğunuzu bilmenizi isteriz. Masa sandalyeleri istediğiniz konseptte süsleyebilirsiniz. Ayrıca balon ve çiçek süslemeleriyle konseptinizi destekleyebiliriz.

Teras katta yer aldığımız için, manzaramıza güveniyoruz. Uzaktan da olsa deniz görüyoruz, ferah ve rahat ortamları seviyor, basıklıktan kaçıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

2001’den beri yani 18 yıldır aktif faaliyetteyiz ve bu gibi organizasyonlar konusunda tecrübeliyiz. Tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz sizi Nostalji Teras Kafe’ye bekliyoruz. Fiyatlarımız ve gece için kafanıza takılan problemler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için formu doldurup bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Şehit pamir caddesi, Eski kuyumcular çarşısı karşısı, Gürlek simit sarayı üstü kat/5 Ertaç işhanı, 31200 İskenderun

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.