Memo Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Geleneksel ya da modern tarzda düzenlenebilecek tüm kına geceleri için Hatay İskenderun Memo Düğün Salonu çatısı altında hizmet veriyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek adına profesyonel ve deneyimli kişilerle çalışıyor, hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Eğer siz de bizi tercih edecekseniz hemen sağladığımız hizmetleri anlatalım.

Aileniz ve dostlarınızla geçireceğiniz keyifli bir organizasyon vaat ediyoruz. Böylece düğün öncesinde stres atacak, yoğun geçen bu dönemde bir soluk alıp rahatlayacaksınız. Omuzlarınızdaki tüm yükü alıyoruz. Oldukça geniş bir ekip olduğumuz için her davetlinizle birebir ilgileniyor, organizasyon sürecinin eksiksiz olarak devam etmesini sağlıyoruz.

Zarif bir dekorasyonla keyifli bir ambiyans yaratıyoruz. Mekânımızda kullandığımız süsleme ve aksesuarlar özenle seçiliyor, gecenizi güzelleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tabii ki kına konseptinizi baz alarak düzenlediğimiz mekânımız davetlilerden tam not alıyor.

Kına gecesi malzemelerini temin etmek amacıyla birçok profesyonel firmayla iş birliğimiz bulunuyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra isteklerinizi paylaşın, mekâna uyarlayalım. Kına tahtını mekânın en güzel yerine konumlandırabilir, tüm davetlilerin sizi görmelerini sağlayabiliriz. Özel bir kına masası dizayn ederek hediyelik, fotoğraf çerçeve ve kartları, tef, gelin ve damat örtüsü, mum, kına ve birçok gerekli malzemeyi yerleştirebiliriz. Nedimeler için de özel bir alan tasarlayabilir, kına tahtınızın yakınına kurabiliriz. Bu alanın tam ortasında bir kına sehpası yer alıyor. Kına sepeti ve tepsisinin bulunduğu yerde kına yakma merasimi gerçekleşiyor.

Sahnede bulunan müzisyenlerimiz kına seremonisi için en özel şarkıları seslendiriyorlar. Türkülerle duygulandığınız anları ise fotoğraf sanatçılarımız ölümsüzleştiriyor. Tüm hizmetleri sağlıyor, salonumuzdan mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz. Üstelik testi kırma ve gelin damat oyunu gibi çeşitli etkinlikler de düzenleyebiliyoruz.

Sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan İskenderun Memo Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Memo

  • Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, 575/2. Sk. No:14 31200 İskenderun, Hatay

Memo Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!