Memo Düğün Salonu

E-posta Gönder

Memo Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Memo Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Memo Düğün Salonu Genel Özellikler

Memo Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Memo Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Memo Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Memo Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Memo Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Memo Düğün Salonu Hakkında

Geleneksel ya da modern tarzda düzenlenebilecek tüm kına geceleri için Hatay İskenderun Memo Düğün Salonu çatısı altında hizmet veriyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek adına profesyonel ve deneyimli kişilerle çalışıyor, hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Eğer siz de bizi tercih edecekseniz hemen sağladığımız hizmetleri anlatalım.

Aileniz ve dostlarınızla geçireceğiniz keyifli bir organizasyon vaat ediyoruz. Böylece düğün öncesinde stres atacak, yoğun geçen bu dönemde bir soluk alıp rahatlayacaksınız. Omuzlarınızdaki tüm yükü alıyoruz. Oldukça geniş bir ekip olduğumuz için her davetlinizle birebir ilgileniyor, organizasyon sürecinin eksiksiz olarak devam etmesini sağlıyoruz.

Zarif bir dekorasyonla keyifli bir ambiyans yaratıyoruz. Mekânımızda kullandığımız süsleme ve aksesuarlar özenle seçiliyor, gecenizi güzelleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tabii ki kına konseptinizi baz alarak düzenlediğimiz mekânımız davetlilerden tam not alıyor.

Kına gecesi malzemelerini temin etmek amacıyla birçok profesyonel firmayla iş birliğimiz bulunuyor. Bizimle iletişime geçtikten sonra isteklerinizi paylaşın, mekâna uyarlayalım. Kına tahtını mekânın en güzel yerine konumlandırabilir, tüm davetlilerin sizi görmelerini sağlayabiliriz. Özel bir kına masası dizayn ederek hediyelik, fotoğraf çerçeve ve kartları, tef, gelin ve damat örtüsü, mum, kına ve birçok gerekli malzemeyi yerleştirebiliriz. Nedimeler için de özel bir alan tasarlayabilir, kına tahtınızın yakınına kurabiliriz. Bu alanın tam ortasında bir kına sehpası yer alıyor. Kına sepeti ve tepsisinin bulunduğu yerde kına yakma merasimi gerçekleşiyor.

Sahnede bulunan müzisyenlerimiz kına seremonisi için en özel şarkıları seslendiriyorlar. Türkülerle duygulandığınız anları ise fotoğraf sanatçılarımız ölümsüzleştiriyor. Tüm hizmetleri sağlıyor, salonumuzdan mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz. Üstelik testi kırma ve gelin damat oyunu gibi çeşitli etkinlikler de düzenleyebiliyoruz.

Sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan İskenderun Memo Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Mahallesi, 575/2. Sk. No:14 31200 İskenderun, Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Memo Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.