Melodi Düğün Salonu & Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Erzin, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Özel gün organizasyonu düzenlemek istiyorsunuz ama size uygun bir mekân bulamadınız mı? Melodi Düğün Salonu Hatay’da isteklerinizi karşılamak için hazır. Peki bu unutulmaz geceye siz hazır mısınız?

Salonumuzun 2 katlı olduğunu biliyor muydunuz? Kapasite olarak oldukça büyük bir salon olduğumuzu ve üst katımızdaki balkonun sadece konuklarımızın oturacakları masa ve sandalyelerden oluştuğunu söyleyelim. Giriş katındaki oturma düzenini ise pistin çevresine oluşturuyoruz. Böylelikle tüm konuklarımızın hem pisti hem de gelin ve damat masasını rahatlıkla görebileceklerini söyleyebiliriz.
Özel gün organizasyonunuz için gerekli olan unsurları incelememiz gerekirse;

-Sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek ve keyifli anlar yaşamak için birbirinden profesyonel bir orkestra temin ediyoruz. Geniş repertuvarlı orkestramız en sevilen şarkıları, kına müziklerini, yöre müziklerini hem çalıp hem de söyleyecek. Aynı zamanda istek şarkılarınıza da anında cevap verecekler.
-Bu müzik imkânını en yeni teknolojiye sahip ses sistemleriyle gerçekleştiriyoruz. Salonun her köşesine koyduğumuz hoparlörlerden çıkan sesi tüm konuklarımız rahat bir şekilde duyacak. Aynı zamanda ışıklandırmalarımızı da en iyi seçimi yapmak için özenli bir çalışma gerçekleştirdiğimizi söyleyebiliriz.
-Mekânı, masa ve sandalyeleri kına konseptine göre süsleyebiliyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve hayal ettiğiniz salonu sizlere sunmaya çalışıyoruz. Her ayrıntıda kaliteye şahit olacağınızdan emin olabilirsiniz.
U
Sadece kına gecelerinizde değil nikâhlarınız ve düğünlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklerde de sizlerin hizmetindeyiz. Bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçtiğiniz taktirde çok daha verimli bir hizmeti konuklarımızla buluşturabiliyoruz.

Özel gecelerinizi oldukça kullanışlı bir salonda gerçekleştirmek ve bunun için bizimle iletişime geçmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: Bahçelievler Mahallesi, 31960 Erzin/Hatay

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!