Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Melodi Düğün Salonu & Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Hakkında

Özel gün organizasyonu düzenlemek istiyorsunuz ama size uygun bir mekân bulamadınız mı? Melodi Düğün Salonu Hatay’da isteklerinizi karşılamak için hazır. Peki bu unutulmaz geceye siz hazır mısınız?

Salonumuzun 2 katlı olduğunu biliyor muydunuz? Kapasite olarak oldukça büyük bir salon olduğumuzu ve üst katımızdaki balkonun sadece konuklarımızın oturacakları masa ve sandalyelerden oluştuğunu söyleyelim. Giriş katındaki oturma düzenini ise pistin çevresine oluşturuyoruz. Böylelikle tüm konuklarımızın hem pisti hem de gelin ve damat masasını rahatlıkla görebileceklerini söyleyebiliriz.
Özel gün organizasyonunuz için gerekli olan unsurları incelememiz gerekirse;

-Sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek ve keyifli anlar yaşamak için birbirinden profesyonel bir orkestra temin ediyoruz. Geniş repertuvarlı orkestramız en sevilen şarkıları, kına müziklerini, yöre müziklerini hem çalıp hem de söyleyecek. Aynı zamanda istek şarkılarınıza da anında cevap verecekler.
-Bu müzik imkânını en yeni teknolojiye sahip ses sistemleriyle gerçekleştiriyoruz. Salonun her köşesine koyduğumuz hoparlörlerden çıkan sesi tüm konuklarımız rahat bir şekilde duyacak. Aynı zamanda ışıklandırmalarımızı da en iyi seçimi yapmak için özenli bir çalışma gerçekleştirdiğimizi söyleyebiliriz.
-Mekânı, masa ve sandalyeleri kına konseptine göre süsleyebiliyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve hayal ettiğiniz salonu sizlere sunmaya çalışıyoruz. Her ayrıntıda kaliteye şahit olacağınızdan emin olabilirsiniz.
U
Sadece kına gecelerinizde değil nikâhlarınız ve düğünlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklerde de sizlerin hizmetindeyiz. Bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçtiğiniz taktirde çok daha verimli bir hizmeti konuklarımızla buluşturabiliyoruz.

Özel gecelerinizi oldukça kullanışlı bir salonda gerçekleştirmek ve bunun için bizimle iletişime geçmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Bahçelievler Mahallesi, 31960 Erzin/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.