Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Klas Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Klas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Klas Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Klas Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Klas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Klas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Klas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Klas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Klas Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Klas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Klas Düğün Salonu Hakkında

Hatay’da hayalinizdeki kına gecesini hayata geçirecek bir düğün salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz! Klas Düğün Salonu olarak uzun zamandır düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi pek çok çeşitli organizasyonları düzenleme konusunda tecrübeye sahibiz. Bugüne kadar düzenlediğimiz etkinliklerden sonra misafirlerimizi ve mutlu çiftlerimizi memnuniyet içinde salonumuzdan uğurladık. Bu memnuniyet de bizi daha fazla geceye ev sahipliği yapma konusunda motive ediyor. Neşeli ve çalışkan ekibimiz gece boyunca misafirlerinizin ve sizin tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verme adına yanınızda oluyor.

Kına geceleri Hatay bölgesinde oldukça keyifli geçen eğlenceler olarak biliniyor. Yöremizin tüm geleneklerine uygun bir ortamda misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız Klas Düğün Salonu İskenderun sizin için doğru adres! Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte gerçekleştiriliyor. Bu konseptlerden bazıları Osmanlı, Roman, Hint ve Prenses konseptleri. Örnek vermemiz gerekirse Osmanlı konseptinde geleneksel motif ve çizgiler ile tüm salonumuzu süslüyoruz. Kına tahtı ve cibinliğinden kaftan ve bindallı tasarımlarına kadar pek çok konuda konsepte uygun hazırlıklar yapıyoruz. Böylece istediğiniz temayı gecenin her anında görebilir ve hissedebilirsiniz. Kına gecenizde yaşanan en eğlenceli ve duygusal anların kayıt altına alınarak ölümsüzleştirilmesini istiyorsanız profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız ile hizmetinizdeyiz. Salonumuzda 300 ila 400 kişiyi misafir etme kapasitesine sahibiz. Bu sınırlar dahlinde gecenize katılacak tüm davetlilerinizin rahatını sağlamak adına özel oturma düzenleri kuruyoruz. Örneğin ailesi ile geceye katılan konuklarınız için özel aile masaları hazırlayabiliriz.

Düğününüz öncesinde keyifli saatler geçireceğiniz kına gecenizi düzenlemek için Klas Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek adına sayfanın üst kısmında bulunan Klas Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Karaağaç Mahallesi, 685 Sokak İskenderun/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Klas Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.