Green Park Tesisleri

E-posta Gönder

  • Kırıkhan, Hatay.

Kapasite Bilgileri

Green Park Tesisleri - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Green Park Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Green Park Tesisleri Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Green Park Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Green Park Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Green Park Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Green Park Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Green Park Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Green Park Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Green Park Tesisleri Hakkında

Hatay’da düzenleyeceğiniz kına gecenizi doğayla iç içe bir ortamda güzel havuz başı alanımızda hayata geçirmek isterseniz sizi Green Park Tesisleri’ne davet ediyoruz!

Kına gecesi eğlenceli düğünler öncesinde oldukça keyifli geceler yaşamanıza olanak sağlıyor. Kına gecesi konseptleri içinde en beğenilen temaları hayata geçirme konusunda oldukça tecrübeli ekibimiz tüm isteklerinizi yerine getirmek için gece boyunca yanınızda oluyor. Konuklarınızı karşılayabileceğiniz karşılama masası sayesinde geceye katılan her davetliye hoş hatıralar hediye edebilirsiniz. Hatay Kırıkhan’da oldukça kolay ulaşım sağlanabilen konumumuz sayesinde misafirleriniz mekânımıza gelirken herhangi bir sorun yaşamayacaklar. Green Park Sosyal Tesisleri yeşil ve mavinin buluştuğu muhteşem bir ortamda unutulmaz bir gece imkânı sunuyor!

Mekânımızda 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Gecenize katılacak misafir sayısını öğreniyoruz ve bu sayıya göre özel oturma düzenleri kuruyoruz. Mekânımızda oturan misafirlerinizin de dans eden konuklarınızın da ferah ve rahat bir ortamda eğlenebilmeleri adına her iki alan arasında yeterli mesafeyi koruyoruz. Masa ve sandalyelerimizi bahçe bölümümüze kuruyoruz. Böylece misafirleriniz otururken kendilerini bir kır alanında gibi hissedebilirler. Masa ve sandalyelerimizde gecenizde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere uygun örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Kına gecesi konseptleri arasından Osmanlı, Hint ve Prenses temalı geceler düzenliyoruz. Bu konseptler içinde en beğenilenlerden biri Osmanlı teması. Geleneksel çizgi ve motifler ile süslenen kına tahtı ve cibinliğinden pek çok süsleme ve dekora kadar hoş bir atmosfer sizi bekliyor.

Unutulmaz bir gecede Hatay kına gecesi adetlerini doyasıya yaşayabileceğiniz organizasyonunuz için Green Park Tesisleri’ni tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Çevre yolu üzeri T.M.O. Bitişiği Kırıkhan / Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.