Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Erzin Belediyesi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Erzin Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Erzin Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Erzin Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Erzin Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Erzin Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erzin Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Erzin Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Erzin Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erzin Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Erzin Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Hatay’da hayal ettiğiniz kına gecesini düzenleyeceğiniz farklı konseptlerde organizasyonları başarıyla hayata geçiren bir düğün salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Erzin Belediye Düğün Salonu’na bekliyoruz! Uzun zamandır düğün, kına gecesi, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi pek çok farklı türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Bu davetlerde elde ettiğimiz tecrübe ile her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetlerimiz ile gece boyunca gönlünüze göre eğlenmenize olanak sağlıyoruz. Çalışkan ekibimiz davetiniz boyunca her şeyin planlandığı gibi ilerlemesi için oldukça titiz bir şekilde çalışıyor.

Hatay Erzin Belediye Düğün Salonu’nda düzenleyeceğiniz kına gecenizde ne gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz bunlardan bahsedelim!

Öncelikli olarak düzenlediğimiz davetlerde istediğiniz ortamı yaratmak adına organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde hayal ettiğiniz konsepti ve ambiyansı bize bildirmeniz durumunda bu ortamı yaratmak adına gerekli çalışmalara hemen başlıyoruz. Salonumuzda 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde etkinliğinize katılacak misafirlerinize özel olarak oturma düzenleri kurabiliriz. Örneğin; ailesi ile beraber geceye katılan konuklarınız için özel aile masaları daha kalabalık bir grup halinde gelen davetliler için de yine bir arada oturmalarına imkân sağlayan düzenler kurabiliriz. Kına tahtı ve cibinliği, kına masası, kına tepsisi ve pek çok farklı kına süslemeleri ile salonumuzu oldukça hoş bir şekilde dizayn ediyoruz. Bu keyifli gecede yaşanan en güzel anları sonsuzlaştırmak için profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Kına gecenizi Erzin Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlemek istiyorsanız bizimle irtibata geçmek oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Erzin Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Mahallesi, Demokrasi Caddesi No:5 Erzin/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Erzin Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.