Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Arsuz Alyans Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arsuz Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Arsuz Alyans Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Arsuz Alyans Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Arsuz Alyans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Arsuz Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Arsuz Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Arsuz Alyans Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Arsuz Alyans Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Arsuz Alyans Düğün Salonu Hakkında

Gelin adayları bu yoğun süreçte kendilerine özel olarak tasarlanan kına gecesi organizasyonlarını severler. Bu organizasyonu ise güvendikleri salonlara teslim ederler. Biz de yıllardır gelin adaylarının tercihi oluyor, isteklerini yerine getirirken keyif alıyoruz. İskenderun’da Arsuz Alyans Düğün Salonu olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şık salonumuzda hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. İlk olarak mevsime göre hangi bölümün daha uygun olacağına karar veriyoruz. Tabii ki sizin seçiminizde bu konuda oldukça önemli. Genel olarak kına geceleri için kapalı alanımızı daha çok tercih ediyorlar.

Kına gecesi için gerekli malzemelerin temini profesyonel ortaklarımızla birlikte sağlıyor. Birçok firmayla birlikte unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Hint, Roman, prenses ve Osmanlı olmak üzere konseptlerimiz sizi bekliyor. Kına tahtı, kına sepeti, hediyelik kına olmak üzere birçok malzemeyi de bu doğrultuda düzenliyoruz.

Kına yakma merasimi, testi kırma ve gelin-damat oyunu olmak üzere birçok etkinlik düzenliyor, geceye renk katıyoruz. Bazen gelin adayları özel gösteriler düzenlemek istiyor. Biz de hemen çözüm ortaklarımıza ulaşıyor ve dans ekibi ayarlıyoruz. Böylece kına gecesinde özel giriş seremonisine sahip olabiliyorsunuz.

En güzel kına gecesi şarkılarına yer veriyoruz: Deneyimli ve profesyonel müzisyenlerimiz daha önce birçok kına gecesinde yer aldıkları için trendleri biliyor, en özel şarkıları sizin için seslendiriyorlar. Üstelik kaliteli ve son teknolojiye sahip ekipmanlar sayesinde de mekânın her yerine sesin eşit olarak dağılmasını sağlıyoruz.

Sadece kına gecelerinde değil nişan, söz, düğün ve kurumsal etkinliklerde de faaliyet gösteriyoruz. Bizimle önceden iletişime geçerek organizasyon hakkında bilgi verebilir, tüm süreci sizinle birlikte yönetebiliriz.

Unutulmaz kına geceleri Hatay İskenderun Alyans Düğün Salonu adresinde sizi bekliyoruz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Akçalı Mahallesi, Akçalı Köyü Yolu, 31225 İskenderun/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Arsuz Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.