Amanos Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Amanos Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Amanos Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Amanos Kır Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Amanos Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Amanos Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Amanos Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Amanos Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Amanos Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Amanos Kır Bahçesi Hakkında

En özel anlarınıza ev sahipliği yapan Amanos Kır Bahçesi kına gecenizi tasarlamak için hazırlıklara başlıyor! Nasıl mı?

Profesyonel ekibimizle hazırlıklara başlamadan önce sizden görüşme talep ediyoruz. İstediğiniz gibi bir gece tasarlayabilmek için detaylı planlamalar yapıyoruz. Her ayrıntısına kadar düşünülmüş bir gece organize ediyoruz. Bu sayede hayallerinizi gerçekleştiriyor ve sizi mutlu gününüzde daha da mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü ekibimizle ailenizi ve dostlarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Gelin yolunuza kırmızı halı seriyor, kır bahçemize beyaz tüllü bir tak altından girdiğinizde kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak süslemeler yapıyoruz. Beyaz masa ve sandalye örtüleri kullanıyor, konseptinize uyumlu renkli tüllerle sandalye giydirmeleri de yapıyoruz. Kına tahtı ve cibinliğinin de yer aldığı bir takımla kına köşenizi de dekore ediyoruz. Size özel ve farklı konseptlerde bir kına köşesi tercih ediyorsanız, organizasyon firmalarının desteğini de alarak özel bir alan oluşturuyoruz. Arzu ederseniz bahçemizin tasarımından tamamen sorumlu olacak bir firmayla da çalışabilirsiniz.

Davet menülerinizi hazırlamak için mutfağımızda da çalışmalara başlıyoruz! Birbirinden özel tatları menü tadımları için önce size sunuyor, tercih ettiklerinizi de davetlerinizde konuklarınıza servis ediyoruz. Yemekli ve ikram menüler arasından istediğinizi seçebilir ve Antakya kına gecesi organizasyonlarında sıklıkla tercih edilen yöresel tatları da deneyebilirsiniz. Karar sizin!

Hazırlıklarımız tamamlandığında, konuklarınız kına geceniz için şık bir karşılama töreninin ardından yerlerine buyur ediliyor. İlk dansınız için dans pistinde yerinizi almanızla müzisyenlerimiz tarafından geceniz başlatılıyor. Çim alanımızda ağaçların ve gökyüzünün altında bulunacağınız romantik bir gece sizi bekliyor…

Siz de Gülderen Amanos Kır Bahçesi’nde şık bir kına gecesi düzenlemek isterseniz; sayfanın üst kısmındaki formu doldurabilir ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gülderen Mah. Gülderen Köyü Yolu Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Amanos Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.