Altın Kule Otel

E-posta Gönder

Altın Kule Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Altın Kule Otel Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Altın Kule Otel Genel Özellikler

Altın Kule Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Altın Kule Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Altın Kule Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Altın Kule Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Altın Kule Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Altın Kule Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Altın Kule Otel Hakkında

Medeniyetler şehri Hatay’da, en özel gecelerinizden birini gerçekleştirmek ister misiniz? Düğününüzden önce; hem tecrübe sahibi olacağınız, hem de sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir organizasyona ev sahipliği yapmayı çok isteriz. Altın Kule Otel İskenderun ailesi olarak, deneyimli ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

İnsan hayatında özel günlerin önem oldukça fazla. Doğum günleri, düğünler ve kına geceleri gibi önemli günlerde, düzenlediğimiz organizasyonların, muhteşem olmasını istiyoruz. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve beklentilerinizi karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kına geceniz için, hayalinizdeki planı bizimle paylaşıyorsunuz. Buna uygun olarak, gecenizi organize ediyoruz.

Konuklarınızı ağırlamak için dilerseniz; 300 kişi kapasiteli havuz başı açık alanımızı, dilerseniz de 150 kişi kapasiteli kapalı salonumuzu tercih edebilirsiniz. Burada, masa ve sandalye düzeniniz, davetli sayınıza göre ayarlanıyor. Siz sadece bize gerekli bilgileri verin, gerisini bize bırakın!

Misafirleriniz, salona girişlerde lokum ve gül suyu ikramıyla karşılanıyor. Ardından, kına ekibiyle beraber sizi salona alıyoruz. Deneyimli kına ekibi, kına gecenizin her anında yanınızda olacağından, herhangi bir ihtiyacınızı karşılamak için onlara danışabilirsiniz. Uyumlu dans gösterileriyle taçlandırdığınız kına geceniz, misafirleriniz için unutulmaz olacak.

Otelimize ulaşım da oldukça kolay. İskenderun Antakya Karayolu üzerinde Belen mevkiinde bulunan otelimiz, İskenderun merkeze 5 km mesafede. Kendi aracınızla gelmek isterseniz, yeterli araç kapasiteli bir otoparkımız mevcut. Böylece davetlileriniz, hiçbir sorun yaşamadan kına gecenize ulaşım sağlayabilirler.

En özel gecelerinize ev sahipliği yapmaktan fazlasıyla mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel geceyi, otelimizde planlamak isterseniz; Altın Kule Otel İskenderun iletişim bilgileri ve hizmet detayları hakkında fikir sahibi olmak için; sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi, Hatay İskenderun Yolu Belen/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altın Kule Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.