Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Gaziantep

Hollywood Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hollywood Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Hollywood Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Hollywood Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hollywood Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hollywood Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hollywood Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hollywood Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hollywood Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hollywood Düğün Salonu Hakkında

Şimdiye kadar toplamda 17789 kına ve düğün organizasyonu yaptık. Bekarlığınıza veda ettiğiniz bu özel gününüzde, yer sıkıntısı çekmeden kına gecenizi salonumuzda yapma fırsatı sağlıyoruz. Memnuniyetinize çok önem veren profesyonel ekibimizle size hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yazlık ve kışlık olmak üzere iki salonumuz bulunuyor. 900 Kişilik ağırlama kapasitemizle kış salonumuzda kalabalık davetleriniz için ideal salon olarak faaliyet gösteriyoruz. Yazlık salonumuz da 400 kişilik ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Konuk sayınıza göre istediğiniz salonu seçebilirsiniz. Salonumuz Gaziantep’in merkezi noktasında olup, konuklarınızın şahsi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarına olanak sağlamaktadır.

Hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle kına gecenize özel mekân giydirmelerini sizin isteğinize göre yapıyoruz. Kına gecenizden önce sizin istek ve beklentilerinizi anlayıp buna göre masa ve sandalye süslemeleri yapıyoruz. Her şeyi size özel olarak hazırlanıyoruz. Kına geceniz için en çok tercih edilen kırmızı tül süslemelerimizi çok seveceksiniz.

Düğün salonumuzun içinde bulunan Hollywood Düğün Salonu Kuaförü, kına gecenizin öncesinde saç ve makyajınızı yapmak için hazırda bekliyor. Son hazırlıklarınızı rahatça ve strese girmeden yapabilirsiniz.

Yine düğün salonumuzun içinde bulunan Hollywood çiçekçilik ile tüm organizasyonlarınızda çiçek ile ilgili sorununuz kalmasın istiyoruz.

En özel gününüzde fotoğraf karelerinizi Hollywood fotoğrafçılık adına çekimlerini yapıyoruz. Unutulmayacak anlarınızı ölümsüzleştiren ekibimiz, her anınızda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyor.

Özgürce dans edebileceğiniz geniş pist alanımızla size hizmet veriyoruz. Üstelik sizin için hazırlayacağımız kına müzikleriyle hüzünlenirken eğlenmenin tadını çıkaracaksınız.

Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışarıdan anlaşabileceğiniz organizasyon firması aracılığıyla değişik aksesuarlar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Gaziantep Hollywood Düğün Salonu canlı izle özelliğimizle kına gecenize gelemeyen konuklarımız için kesintisiz yayın yapıyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Gaziantep Hollywood Düğün Salonu fiyatları‘nı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep kına mekanları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle en özel gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  İstasyon Meydanı Lojmanlar Cad. Şoförler Odası Yan Tarafı Şehitkamil

 • Haritadaki Konumu

  Hollywood Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.