Burç Park

E-posta Gönder

Burç Park Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Burç Park Sıkça Sorulan Sorular

 • Burç Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Burç Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Burç Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Burç Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Burç Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi

Burç Park Hakkında

Kına gecenizi havuz başında ve doğayla iç içe bir bahçede yaptığınızı hayal edin. Bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Burç Park Gaziantep ‘te bekarlığa veda etmek için güzel bir mekân arayan siz değerli çiftlerimizi bekliyor.

Kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle Gaziantep’in en büyük kır bahçesi olarak faaliyet gösteriyoruz. Kır bahçemiz 1600 kişinin rahatça sığabileceği ağırlama kapasitesiyle hizmet veriyor. Bunun dışında 700 kişilik çok amaçlı kapalı balo salonumuzu da düğün organizasyonlarınızı yapabiliyoruz. Kişi sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi havuz başına ya da çim alana yerleştiriyoruz; istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.


İsteğiniz dahilinde, Gaziantep kına organizasyonlarınız için anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla size;

-Davul şov,
-Dilek feneri,
-Hint kınası,
-Kına ekibi,
-Bindallı,
-Kına tahtı hizmeti sunabiliyoruz. Siz yeter ki ne hayal ettiğinizi bize anlatın, gerisi bizim işimiz.

Misafirlerinizin bahçemize girişini sizin fotoğraflarınızın olduğu yoldan sağlıyoruz. Çiçeklerle süslediğimiz bu yolu misafirleriniz çok beğenecek. Ayrıca yine girişte çiftlerimizin kına tarihinin ve isimlerinin olduğu bir hoş geldiniz panosu da bulunuyor.

Sizin için son teknoloji ile üretilmiş ses ve ışık sistemi kuruyoruz. Geniş sahnemizde canlı müzik eşliğinde en sevdiğiniz şarkıları söyleyebilir, günün sonunda çılgınlar gibi dans edebilirsiniz.

Kına dışında düğün, toplu davet, açık alanda barbekü partileri, açık hava konserleri ve bayi toplantıları düzenleyebiliyoruz. Bahçemizi yapacağınız organizasyon türüne göre hazırlıyoruz.

En uygun fiyatlar için erkenden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Bizden söylemesi…

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Burç Park Gaziantep düğün fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Burç Orman İçi No:1 ŞahinBey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Burç Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.