Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu

2 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Royal Teras Salon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 875

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000-40.000 TL

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu Hakkında

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu olarak "Buranın Yıldızı Sensin" diyoruz ve her çiftimiz için eşsiz geceler tasarlıyoruz.

Hayallerinizi bizimle birlikte gerçekleştirmeye hazır mısınız?

Profesyonel bir ekip ile birlikte hayatınız boyunca unutmayacağınız çok özel gecelerinizi tasarlıyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz düğün öncesinden çiftimiz ile birlikte planlamalar yaparak çalışmalara başlıyor. Düğün ve kına gecesi resitalleriniz için planlamanın ve her ritüelin sıra ile gerçekleşmesi gerektiğini de bildiğimiz için organizasyon yönetimi de gerçekleştiriyor ve çiftimize her an rehberlik ediyoruz. Salonumuzun düzenlenmesi, süslenmesi ve gelin yolunuzu da tasarlıyoruz.

Misafirlerinizi de kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile gece boyunca ağırlıyoruz. Royal Teras mutfağında şeflerimizin özel tarifler ile hazırladıkları menüler beğeninize sunuluyor! Tabii ki yemekler, ikramlar ve içecekler çiftlerimizin tercihleri doğrultusunda hazırlanıyor. Eksiksiz ve şık bir şekilde tasarlanmış olan masalarınıza eşsiz tatlar özel sunumlar ile taşınıyor.

Orkestramıza Murat Yiğitbaşı ve Can Gürcan’ın da eşlik etmesi ile Royal Teras Düğün Salonu Eskişehir’de fark yaratıyor. Fotoğraf çekim ekibimiz sayesinde de unutulmaz anlarınız en özel belgeler haline getiriliyor…

Organizasyonlarınızı tasarlarken davetli sayısı konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak.

Neden mi?

Oturma düzenin 1000 kişi kapasitesi ile resepsiyonlarınız için uygun olacak Royal Teras Gold Düğün Salonu Eskişehir’de her organizasyon için en doğru tercih oluyor. Ayrıca Premium Salonumuz da 800 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabiliyor. Salonlarımızın giriş ve çıkışları farklı olup son teknoloji ses, ışık ve iklimleme sistemleri sayesinde kusursuz bir atmosfer sağlanıyor.

Eskişehir’in en yeni ve prestijli salonu sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile bir marka haline gelmeye hazırlanıyor…

Hayallerinizi gerçekleştirmek için Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu’na uğramadan son kararınızı vermeyin. Bizimle iletişime geçmek için ise formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Çankaya Mahallesi, Huzurlu Sk. No:24, 26240 Odunpazarı / Eskişehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu Yol Haritası

Royal Teras Düğün ve Davet Balo Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fezile & Burak

Düğün Tarihi: 03.08.202103.08.2021 tarihinde düğünümüz vardı herkese çok teşekkür ederiz herşey çok güzeldi personellerden tut kameramanına kadar çok güzel ilgilendiler bizimle eşimize dostumuza tavsiye ederiz herkes gönül rahatlığıyla düğününü yapabilirler Ahmet beye sonsuz teşekkürler Burak-Fezile yıldırım

Nur & Ahmet

Düğün Tarihi: 21.08.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı21/08 /2020 tarihinde kına gecesi yaptım ve çok memnunum. Mekanın şıklığı, çalışanların güler yüzlülüğü, ikramlar, organizasyon, sosyal mesafeye uygun çok güzel bir düğün oldu. Royal Teras ekibine çok teşekkür ederim. Ekip o kadar iyi ki çok eğlendik hep birlikte. Herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.