Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Dilan Düğün Davet Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dilan Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Dilan Düğün Davet Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dilan Düğün Davet Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dilan Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dilan Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dilan Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dilan Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dilan Düğün Davet Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dilan Düğün Davet Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Dilan Düğün Davet Salonu Hakkında

Düğünden önce sevdiklerinizle eğlenmek ve güzel anılar biriktirmek için kına geceleri düzenlenir. Kına gecelerinizi geniş bir salonda kaliteli bir hizmet eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz, Dilan Düğün Salonu hizmetinizde. Geniş bir aileye sahipseniz ya da özel geceniz için çağırmanız gereken çok insan varsa, bu konunun size dert olmamasını sağlıyoruz. Büyük salonumuzda kalabalık aileleri rahatlıkla ağırlayabiliyor ve sevdiğiniz herkesin bu özel anlara şahit olmasını sağlayabiliyoruz.


Salonumuzda geniş bir pist bulunuyor. Bu pistimizin hemen arkasında ise geceniz için en güzel şarkıları çalıp söyleyecek olan orkestramızın sahnesi yer almakta. Masalarımızı bu ortadaki geniş alanın sağına ve soluna yerleştiriyoruz. Böylelikle rahat bir şekilde piste gelip gidebiliyorsunuz. Zeminimizi tamamıyla kaplayan desenli bir halı kullandık. Bu da hareket imkânınızı kolaylaştıracak ve daha güzel eğlenebilmenizi sağlayacak.


Kına konseptlerinin günden güne değiştiğini ve yeni trendlerle bambaşka bir yere geldiğini söyleyebiliriz. Bu konseptleri salonumuzda gerçekleştirmek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve salonumuzun süslenmesi konusunda destek alabilirsiniz. Bu firmalardan kına aksesuarlarıyla ilgili de yardım alabilir ve birçok aksesuarı temin edebilirsiniz.


Özellikle yaz aylarında yoğunluğumuzun artmasından dolayı, organizasyonunuzu planladığınız tarihten önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylelikle daha verimli bir planlamayla kusursuz bir gece geçirmenizi sağlayabiliriz.


Sadece kına gecelerinde değil, düğünlerde, açılışlarda, nikahlarda, nişanlarda, mezuniyetlerde, sünnetlerde, kurumsal etkinliklerde, bayi toplantılarında ve bunun gibi özel anlarınızda da hizmet vermekteyiz. Tecrübeli yönetim kadromuz ve genç ekibimizle birlikte sizin için çalışıyoruz. Gece 01.00’e kadar kesintisiz bir hizmet sunduğumuzu da hatırlatıyoruz. Eskişehir kına gecelerinin aranan salonu Dilan Düğün ve Davet Salonuna tüm misafirlerimizi bekliyoruz. Sitedeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve bu anlarınızı planlamak için ilk adımı atabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Büyükdere Mah. Ali Çetinkaya Cad. No:136 26000 Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Dilan Düğün Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.