• Kapasite
  10 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Can Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Can Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 10 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 625

Can Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Can Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Can Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Can Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Can Düğün Salonu Hakkında

Eskişehir’de uzun yıllardan beri hizmet veren, başarılı davetler düzenleme tecrübesine sahip ve son trendlere uygun etkinlikler düzenleyebilen bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Can Düğün Salonu’na davet ediyoruz! 2001 yılından beri en özel davetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğünlerinizde sevdiğiniz kişiler ile birlikte olup mutluluğunuzu paylaşmak ne kadar değerliyse, seçeceğiniz mekânın isteklerinize uygun olması da bir o kadar değerli. Uzun zamandan beri hizmet verdiğimiz mekânımızı sürekli olarak modern hale getiriyor ve yeniliyoruz. Düğün, sünnet, kına gecesi, nikâh ve özel davetlerinize ev sahipliği yaptığımız mekânımızda konuklarınızın rahatlığına büyük önem veriyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz konuklarınızın memnuniyetini sağlıyor ve böylece size de gönlünüze göre rahatça eğlenmek kalıyor.

Salonumuz Eskişehir Devlet Hastanesi sırasında şehrin her yerinden gayet rahat ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Tramvay ve otobüs ile de oldukça rahat ulaşılabilen salonumuzu tercih ettiğinizde misafirleriniz tüm bu imkânlardan faydalanarak rahatça düğününüze gelebilirler. Her gün başarı hikâyelerimize bir yenisini eklediğimiz salonumuzda 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Tüm bu konuklarınızın en ferah ortamda eğlenmeleri için yüksek bir tavana ve gelişmiş ışıklandırma sistemlerine sahibiz. Beyaz masa ve sandalyeler ile süslü olan mekânımızda düzenleyeceğiniz daveti belirli bir konsept dahilinde gerçekleştirmek istiyorsanız bize iletebilirsiniz. Bu isteklerinize göre farklı renklerde giydirme, süsleme ve dekorlar ile birlikte hayal ettiğiniz ortamı salonumuzda hayata geçirebiliriz.

En özel gününüzü ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için mekânımızı tercih ediyorsanız ve Eskişehir Can Düğün Salonu fiyatını öğrenmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Hatıralardan çıkmayacak bir günde yanınızda olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  yeni doğan mah. oklu sok.Devlet hastanesi sırası (Eski lunapark karşısı), Eskişehir / Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Can Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.