Taç Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Leyyal
95 9 6

Merkezefendi

Leyyal

200-300
50 TL'den az
Akhan Kervansaray
47 3 1

Pamukkale

Akhan Kervansaray

400-500
50 TL'den az
Glory Davet
14 1 1

Merkezefendi

Glory Davet

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Taç Düğün Salonu Denizli olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Yenilikçi bir tarzımız olduğundan dolayı değişen düğün trendine uygun şekilde salonumuzda yenilikler yapıyoruz, tecrübemizi çiftlerle paylaşarak farklı alternatifler sunuyoruz.


Kına organizasyonlarını planlamadan önce sizi dinliyor, organizasyon stilimizi belirliyoruz. Salonu masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Konsept organizasyonlar için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz. Kına tahtınızı fotoğraflarda arka fon olarak kullanabilir, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli fotoğraflar çekinebilirsiniz.


Kına gecenizde salon kapasitemiz oldukça fazla olduğundan dolayı davetli listenizi kısıtlamadan herkesi çağırabilirsiniz. Engelli girişi mevcut olup tekerlekli sandalye ve bebek arabasıyla rahatça gelinebilmektedir. Mekânımız yüksek tavan olduğundan dolayı ferah bir ortamda bulacaksınız kendiniz.


Yemekli ve yemeksiz menülerimizde her bütçelere uygun fiyatlar sunarak eşsiz bir gün geçirmeniz için profesyonel ekibimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı hijyenik mutfağımızda hazırlayarak güler yüzümüzle servis ediyoruz. Yemekli düğün yapmak isterseniz catering firmalarıyla anlaşma imkânı da sunuyoruz.


Sadece kına ve bekârlığa veda partileri değil düğün, nişan, sünnet, mezuniyet eğlenceleri, kurumsal etkinlik yemeklerine de ev sahipliği yapıyoruz. Siz de kaliteli hizmet alabileceğiniz bir salonda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Taç Düğün Salonu adresi ve iletişim bilgisi için sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkar formu doldurarak bize ulaşabilir, organizasyon hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Saraylar Mahallesi, Şehit Muzaffer Korkut Sok. No:7 K:3, 20050 Merkezefendi/Denizli

Taç Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Taç Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Taç Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!