Taç Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taç Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Taç Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Taç Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Taç Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Taç Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Taç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Taç Düğün Salonu Hakkında

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Taç Düğün Salonu Denizli olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Yenilikçi bir tarzımız olduğundan dolayı değişen düğün trendine uygun şekilde salonumuzda yenilikler yapıyoruz, tecrübemizi çiftlerle paylaşarak farklı alternatifler sunuyoruz.


Kına organizasyonlarını planlamadan önce sizi dinliyor, organizasyon stilimizi belirliyoruz. Salonu masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Konsept organizasyonlar için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz. Kına tahtınızı fotoğraflarda arka fon olarak kullanabilir, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli fotoğraflar çekinebilirsiniz.


Kına gecenizde salon kapasitemiz oldukça fazla olduğundan dolayı davetli listenizi kısıtlamadan herkesi çağırabilirsiniz. Engelli girişi mevcut olup tekerlekli sandalye ve bebek arabasıyla rahatça gelinebilmektedir. Mekânımız yüksek tavan olduğundan dolayı ferah bir ortamda bulacaksınız kendiniz.


Yemekli ve yemeksiz menülerimizde her bütçelere uygun fiyatlar sunarak eşsiz bir gün geçirmeniz için profesyonel ekibimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı hijyenik mutfağımızda hazırlayarak güler yüzümüzle servis ediyoruz. Yemekli düğün yapmak isterseniz catering firmalarıyla anlaşma imkânı da sunuyoruz.


Sadece kına ve bekârlığa veda partileri değil düğün, nişan, sünnet, mezuniyet eğlenceleri, kurumsal etkinlik yemeklerine de ev sahipliği yapıyoruz. Siz de kaliteli hizmet alabileceğiniz bir salonda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Taç Düğün Salonu adresi ve iletişim bilgisi için sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkar formu doldurarak bize ulaşabilir, organizasyon hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Saraylar Mahallesi, Şehit Muzaffer Korkut Sok. No:7 K:3, 20050 Merkezefendi/Denizli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taç Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.