Seyir Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Pamukkale, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

B&E Store
57 18 24

Pamukkale

B&E Store

200-300
50 TL'den az
Glory Organizasyon
15 1

Merkezefendi

Glory Organizasyon

300-400
50 TL'den az
Deda Kına Davet
24 2

Merkezefendi

Deda Kına Davet

200-300
50 TL'den az

Hakkında

2005 yılında kurduğumuz mekânımız Seyir Restaurant Denizli çapında hizmet veriyor. Faaliyette olduğumuz yıllar içerisinde çok iyi bir ekip kurduk ve onlar ile birlikte hep daya iyisi için çalıştık. Yeniliği ve güncellenmeyi seven bir işletme olarak her zaman kendimizi geliştirdik ve bizimle birlikte faaliyetlerimizi ve içeriklerini de yeniledik. Restoran hizmetimiz dışında toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar arasında düğünler, nişan törenleri, kurumsal etkinlikler ve kına geceleri yer alıyor. Dilerseniz yazının geri kalanında da organizasyonlar için sunduğumuz hizmetler ve mekânsal özelliklerimizi bulabilirsiniz.

Öncelikle bahsetmek isteriz ki totalde 6500 metre karelik bir alana kurduğumuz Seyir Restaurant, organizasyonlar için açık ve kapalı olmak üzere farklı kapasitelerde alanlara sahip. Kına gecenizin gerçekleşeceği döneme ve mevsime göre bunlar arasından size en çok uyanını tercih etmekte özgürsünüz. 1200 kişi kapasiteli havuz başında bir davet alanımız ve kır bahçemiz mevcut. Burada çok geniş bir alana sahip olduğumuz için tam olarak hangi alanı ve o alanın ne kadarını kullanacağımıza kararı verecek olan sizsiniz. Sitede bulunan fotoğraflarımızda da görebileceğiniz üzere en şık haliyle bu güzel alanı sizin seçimleriniz doğrultusunda süsülüyoruz. Tam bir kır konsepti ile istediğiniz renkleri de kullanarak masal gibi bir düğün organize ediyoruz.

Bununla da sınırlı kalmıyor elbette. 1500 kişi kapasiteli bir de kapalı alanımız bulunuyor ve burada dört mevsim 356 gün faaliyet gösteriyoruz. Özellikle kına gecesi organizasyonları için kullandığımız ve tamamen otantik öğeler ile döşenmiş kapalı alanımızda hayal ettiğinizin daha fazlasına bile ulaşabilirsiniz.

2005’ten bu yana kendini sürekli yenileyen ve sürekli daha iyiyi hedefleyen firmamız 6500 m2 toplam alan, 3000 m2 kapalı alan üzerine kuruludur. 1500 kişilk kapalı, 1200 kişlik havuzbaşı kapasitesiyle siz müşterilerimize ister kapalı, isterseniz kır düğünü, nişan, sünnet ve özel günlerinizde yaz ve kış aylarında hizmet vermektedir.

Firmamız ayrıca gerek yerli gerekse yabancı turist kafilelerimizn Pamukkale’de ki vazgeçilmez mola adresidir. Personelimiz ve yöneticlerimiz yabancı dil sahibidir.

Usta aşcılarımızın ellerinden çıkan yerli ve yabancı tatlar, salata ve tatlılar hijyen kontrolünden geçirilip müşterilerimize sunulmaktadır.

AÇIK BÜFE MUTFAĞIMIZ

Seyir Restaurant usta aşçılarının hazırladığı birbirinden lezzetli yemeklerin oluşturduğu açık büfe mutfağıyla yerli ve yabancı turistlerimize ve kafilelere keyifli bir gezi molası sunmaktadır. Türk yemeklerinin yanı sıra zengin salata ve tatlı menümüzlede herdaim hizmetinizdeyiz.

EŞSİZ DÜĞÜN VE DAVETLER

Geniş ve seçkin mekanımız, leziz mutfağımız, kaliteli hizmetimiz ve profesyonel ekibimizle; düğün, nişan ve sünnet gibi toplu davetlerinizde de Seyir Restaurant hizmetinizdedir.

İletişim

Hüsnü Kıbrıslı

  • Adres: Pamukkale

Seyir Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!