Kırçiçeği Sosyal Tesisi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

2.000-3.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 2.000-3.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

B&E Store
57 18 24

Pamukkale

B&E Store

200-300
50 TL'den az
Glory Organizasyon
15 1

Merkezefendi

Glory Organizasyon

300-400
50 TL'den az
Deda Kına Davet
24 2

Merkezefendi

Deda Kına Davet

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Denizli’nin en nezih semtlerinden olan Başkarcı’da 2018 yılında Kırçiçeği Sosyal Tesisleri adıyla faaliyete başladık. Özel günlerini kutlamak isteyen tüm Denizli halkını tesisimize davet ediyoruz.


Tesisimizde toplam 2500 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Kapalı alan 1000, açık alan ise 1500 kişiye hizmet verebiliyor. 10 bin metre karelik bir arazi üzerinde yer alıyoruz ve oldukça merkezi bir konumdayız. Birçok özel organizasyona ev sahipliği yaptığımız gibi eğlenceli kına geceleri de düzenliyoruz. Tesisimiz Denizli merkezden 5-6 derece daha serin olduğu için rahat bir kına gecesi geçirmenize yardımcı oluyor. Bunaltıcı yaz mevsiminde bu noktada doğru bir tercih olarak karşınıza çıkıyoruz. Bir belediye tesisi olduğumuzdan dolayı da makul fiyatlarla hizmet veriyoruz. Hatta aklınızda olan fikirleri gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz.


Önemli bir proje olarak hayata geçen tesisimiz birçok yenilikle birlikte Başkarcı’da misafirlerini bekliyor. Çam ağaçları arasında doğayla baş başa olduğunuz bir atmosfer yarattık sizin için. Üstelik özel sektör mantığında işletmiyoruz. Kâr amacı gütmeden mutluluğunuz için çalışıyoruz. Uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmetle karşınıza çıkmak amacımız. Işıklandırma, müzik ve ısıtma sistemlerinde son teknolojiyi takip ettik. Hatta öyle ki, açılışımızı duyurduğumuzda önceden rezervasyonlar aldık. Çiftlerimiz daha tesisi görmeden bize güvendiler ve bunu boşa çıkartmadık. Her biri oldukça memnun kaldı.


Yürüyüş yolları dahil olmak üzere keyifli bir tesis olarak karşınızdayız. 300 araçlık bir otoparkımız olduğu için de park sorunu yaşamıyorsunuz. Eğlenceli bir kına gecesi için organizasyon şirketi yardımıyla hayallerinizdekini gerçekleştiriyoruz.


Sıra geldi, Kırçiçeği Sosyal Tesisleri telefon numarasına. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmalısınız. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hayallerinizdeki kına gecesine kavuşuyorsunuz!

İletişim

Kevser Hanım

  • Adres: Başkarcı Mah. Yeni Yol Cad. No:77

Kırçiçeği Sosyal Tesisi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!