Kelleci Kardeşler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kelleci Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kelleci Kardeşler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 3.000'den fazla kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kelleci Kardeşler Düğün Salonu Hakkında

Restoranımızı, dört kardeş bir araya gelerek 1981 yılında açtık. Girişimcilik ruhu ve yaratıcı bir bakış açısı ile oluşturduğumuz yönetim anlayışımız ile bugün neredeyse 40 yılı bulan bir çalışma hayatımız oldu. Yıllar içerisinde çokça tecrübe edindik ve her zaman deneyimlerimizi önemsedik ve misafirlerimize daha iyi bir hizmet verebilmek adına göz önünde bulundurduk. Artık bir kalite standardımız ve imzamız haline gelen hizmet anlayışımız var. Kelleci Kardeşler Denizli çapında faaliyet gösteren ve uzak yakın demeden tercih edilen büyük bir marka haline geldi. Güler yüzlülük ve misafirperverlik ilkesi ile çalışıyoruz ve personelimizin de bu özelliklere sahip olmasını özellikle dikkat ediyoruz.

Restoranımız çok geniş bir araziye kurduğumuz büyük tesis ve burada çok sayıda toplu organizasyona da ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar arasında düğünler, nişan ve söz törenleri, bayi toplantıları, sünnet düğünleri gibi özel gün ve geceler yer alıyor. Aynı zamanda kına geceniz için bir mekân arayışında olduğunuzu biliyoruz ve sizi burada en güzel organizasyonlar için ağırlamak istiyoruz. Biz merak edebileceğinizi düşündüğümüz birkaç bilgiyi verelim, kararı da çift olarak size bırakalım.

Toplamda 12 bin metre karelik bir genişliğe sahip 4 farklı alanımız bulunuyor. Bunlardan 2’si açık, 2’si kapalı olduğu için yaz kış hizmet verebiliyor ve kapılarımızı 365 gün boyunca açık tutuyoruz. Her biri farklı özellik ve kapasitelerde olan bu salonlarımızı davetli sayınıza göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. Örneğin 250 ila 300 kişilik kapalı alan istiyor olabilirsiniz veya 500 kişilik bir açık hava hatta 1000 kişilik kocaman bir salon, bunlar bizim için sadece küçük teferruatlar. Her türlü mekânsal isteğinizi karşılayabiliriz, o konuda asla şüpheniz olmasın.

En iyi olduğumuz konulardan biri de yemeklerdir ve eğer organizasyonunuzu yemekli olarak yapmayı düşünüyorsanız size o konuda da yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçmek ve detaylar ile Kelleci Kardeşler fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Denizli - Muğla Karayolu 10. Km / DENİZLİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kelleci Kardeşler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.