Green Park Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Green Park Kır Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  3.000'den fazla

Green Park Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Green Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Green Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Green Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Green Park Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Green Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 3.000'den fazla kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Green Park Kır Düğün Salonu Hakkında

BCN Green Park olarak hatırı sayılır bir süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Çok geniş bir alana kurduğumuz ve tam tamına 2.000 kişilik kapasiteye sahip ormanımız ile hizmet veriyoruz. Açık havada ve ağaçların arasında kendinizi doğa ile buluştuğunuzu düşünerek çok güzel ve çok özel bir vakit geçirebilirsiniz. BCN Green Park Kır Düğün Salonu olarak başta düğünler olmak üzere çok çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Bunlardan bazıları ise nişanlar, nikâh törenleri, mezuniyet baloları ve kına geceleri.

Açık hava ormanlık alanımız haricinde bir de yaklaşık 250 kişilik kapalı alanımız var. Eğer kış sezonunda yapmanız gerekiyorsa veya sadece kapalı alan istiyorum diyorsanız kına organizasyonunuz için bu salonu tercih edebilirsiniz. Bu arada belirtmek isteriz ki tüm çiftlerimize eşit mesafede davranıyoruz ve asla hürmetsizlik veya ilgisizlik etmiyoruz. Organizasyon ne olursa olsun her seferinde ilk günkü heyecanımız ile hazırlığımızı yapıyoruz.

Belirli konseptler ile çalışıyoruz ve görüp görebileceğiniz en iyi ve en uyumlu davet alanlarını hazırlıyoruz. Belirli temalarımız ve özel olarak hazırladığımız demolarımız var ve bunları çiftimize sunarak aralarından seçim yapmalarını diliyoruz. Eğer bambaşka bir konsept talep ederlerse baştan hazırlıyor veya küçük değişiklikler yapmak isterlerse onları ayarlıyoruz. Zaten bunca yoğunluk içerisinde bu tarz detaylar ile uğraşmanızdan çok bize emanet edip kendinize daha fazla vakit ayırmanızı tavsiye ederiz. Profesyonel ve işini severek yapan bir ekip olduğumuz için altından rahatlıkla kalkabiliriz, hiç dert etmeyin.

Trendleri her zaman yakından takip ediyoruz ve çiftlerimizin bizden isteyebilecekleri karşısında önceden hazırlıklı oluyoruz ki her istediklerini zorlanmadan yerine getirelim. Örneğin kına tahtını gelinlerimizin beğenebileceğini düşündüğümüz şekilde her yıl değiştiriyoruz ve en moda olanını kullandırıyoruz.

Kına organizasyonunuz için bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akköy Mahallesi, Petrol Ofisi Karşısı Pamukkale / DENİZLİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Green Park Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.