Bereketler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Bereketler Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Bereketler Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Bereketler Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Bereketler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Bereketler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bereketler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bereketler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Bereketler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bereketler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bereketler Düğün Salonu Hakkında

Kına organizasyonunuzu sevdiklerinizle birlikte yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız sizi Bereketler Düğün Salonu Denizli’ye davet ediyoruz.


Belediye bünyesinde hizmet veren salonumuz faaliyette olduğu yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahitlik yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Salonumuz organizasyonlar için gerekli teknolojik alt yapıya sahiptir ve ekip olarak değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı her sene farklı alternatiflerle çiftlerimizi karşılıyoruz.


Tesisimiz 4000 m2’lin alan üzerine kurulmuştur ve içerisinde 2 adet toplantı salonu, sergi salonu bulunuyor. Kına ve bekârlığa veda gecenizden önce nasıl bir gün istediğinizi soruyor ve o doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Davetli sayınızı öğrendikten sonra 10 kişilik yuvarlak masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.


Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarıyla birlikte size farklı alternatifler sunuyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında temin ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, kendi tarzınızı mekâna uygulamanızı sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda geceleri için özel olarak süslenen salonumuzun tavanını renkli kumaşlarla hazırlıyor alışılmışın dışında bir konseptle sizi karşılıyoruz.
Organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bereketler Mahallesi, 20040 Merkezefendi/Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bereketler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.