Venosa Beach Resort & Spa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Venosa Beach Resort & Spa - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Venosa Beach Resort & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Venosa Beach Resort & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Venosa Beach Resort & Spa Sık Sorulan Sorular

Venosa Beach Resort & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Venosa Beach Resort & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Venosa Beach Resort & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Venosa Beach Resort & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Venosa Beach Resort & Spa Hakkında

Kına gecesi eğlenceleriniz için bizi tercih etmeye ne dersiniz?


Biz Venosa Beach Resort & Spa Altınkum olarak hayal ettiğiniz organizasyonlar için çalışıyoruz. Geleneksel kına gecesi organizasyonlarınızı düzenliyor, modern otelimizde farklı bir kına gecesi organizasyonu vaat ediyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber en eğlendiğiniz organizasyon kına geceniz olacak.


Gelin adayları bu özel günde stresli ve gergin oluyor. Venosa Beach Resort & Spa’da gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonları için endişe etmenize hiç gerek yok. Omuzlarınızdaki yükü sizler için alıyor, hayal ettiğiniz organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Evliliğe giden bu aşamanızda profesyonel ekibimizle beraber tüm detayları düşünüyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınızda sizlere hangi hizmetleri sağlıyoruz?


Apollon Toplantı Salonu ismiyle hizmet verdiğimiz davet alanımız 500 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Davet alanlarımızdan hangisini tercih etmek isterseniz bize söylemeniz ve organizasyon sorumlumuz ile gecenizi planlamanız yeterli.


Kına gecesi organizasyonlarınız için profesyonel ekibimizle beraber özel lezzetler sunuyor. Gastronomi konusunda da farklı lezzetler sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle beraber farklı menü seçeneklerini sunuyor, menülerin içeriklerine kendinize karar verebiliyorsunuz.


Projeksiyon hizmeti sunuyor. Barkovizyonda en güzel anılarınızı davetlilerinize gösterme şansı yaşıyorsunuz. Son teknoloji ekipmanlarımızla beraber kaliteli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Ses ve ışık sistemlerimizde mekanımızda eşit şekilde dağılıyor ve sevdikleriyle beraber unutulmaz olmasını sağlıyoruz.


Dekorasyona da oldukça önem veriyoruz. İstediğiniz konseptte ve renklerde aksesuarlarınızı renklendiriyor, mekanımızın uyumlu olmasını sağlıyoruz. Dekorasyonumuzu değiştirmek istiyorsanız dışarıdan organizasyon firması getirebilir, yardım alabilirsiniz. Profesyonel bir kına organizasyonu için seçmeniz gereken oteli artık biliyorsunuz.


Venosa Beach Resort & Spa Hotel sizlere unutulmaz bir organizasyon geçirebilirsiniz.


Bize ulaşmak oldukça kolay! Tek yapmanız gereken en uygun fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek amacıyla fiyat teklifi almak. Ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak hayallerinize ulaşabilir, kına gecesi organizasyonlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Altınkum Mahallesi, İnönü Blv. No:4, 09270 Didim/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Venosa Beach Resort & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.