Şehler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Şehler Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

Şehler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Şehler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Şehler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Şehler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Şehler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Şehler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Şehler Düğün Salonu Hakkında

Şehler Düğün Salonu Aydın’ın Çine ilçesinde faaliyet göstermektedir. Çine’deki kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan ve konuklarımızı memnun bir şekilde uğurlayan salonumuz birçok isteğinizi rahatlıkla karşılayabiliyor. Şehler Düğün Salonunun sağladığı fırsatları sizinle de paylaşmak istiyoruz.


Düğün salonumuz Çine’de merkezi bir konumda yer almakta. Misafirlerine sağladığı kolay ulaşım imkânı sayesinde, problem yaşamadan salonumuza gelebilirsiniz. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi, toplu taşıma araçlarınızla da ulaşabiliyorsunuz. Büyük bir otoparkımız bulunuyor. Buraya park sıkıntısı yaşamadan, güvenle park edebilirsiniz.


Salonumuz büyük ve geniş bir alandan oluşuyor. Kapasite olarak sıkıntı çekmeyeceğiniz, ferah bir salonda kına gecelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Salonumuzun ortasında kullandığımız ince uzun bir kırmızı halıyla, oturma düzenini ikiye böldük. Solda ve sağda bulunan masalarımız ile geniş bir alana sahip oluyorsunuz. Bu oturma düzenini sizin istediğiniz düzene göre değiştirebiliyoruz. Yüksek tavana sahip salonumuzda ferah bir ortam oluşturuyor, basıklıktan uzak duruyoruz. Işıklandırmalarımız led ve tavana sabitlenmiş şekilde kullanıldı. Tamamen konforunuz için tasarlanan salonumuzda rahatlığı hissedecek ve organizasyonlarınızı huzurlu bir şekilde düzenleyeceksiniz.


Masa ve sandalyelerinizi istediğiniz renk ve konseptte süsleyebiliyoruz. Bizimle organizasyon tarihinizden önce iletişime geçtiğinizde, tüm isteklerinizi öğreniyor ve salonumuzda uygulamak için planlıyoruz. Bu planlamayı yaparken her ayrıntıya önem veriyor, hiçbir isteğinizi atlamadığımızı da belirtmek istiyoruz. Konsept ve yaratıcı fikirler konusunda ekstra bir talebiniz olursa da bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına müzikleri, kına süslemeleri, kına ekibi ve kına takımı olmak üzere birçok aksesuarı temin edebilir ve gecenizde kullanabilirsiniz.


Personellerimizin de bu gecede yanınızda olduğunu ve hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışacaklarını unutmayın. Biz her ayrıntıyı sizin için düşünürken, siz de gecenin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi, Şehler Cd No:119, 09520 Çine/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.