Park Cafe Didim

E-posta Gönder

Park Cafe Didim Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Park Cafe Didim Sıkça Sorulan Sorular

 • Park Cafe Didim kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Park Cafe Didim kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Park Cafe Didim kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Park Cafe Didim kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Park Cafe Didim kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Park Cafe Didim Hakkında

Ferah ve geniş bir kır bahçesinde aileniz ve dostlarınız ile birlikte kına gecesi organizasyonları düzenlemek ister misiniz?


Cevabınız evet ise, Park Cafe Didim ailesi gecenizi tasarlamak için sizi bekliyor! Keyifli bir organizasyon için 1980'li yıllardan beri hizmet sektöründe yer alan profesyonel işletmecilik anlayışımız ile ekibimiz yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuzun da yardımı ile konseptinize uygun bir atmosfer yaratmak için hazırlıklara başlıyoruz.


Bunun için ilk olarak kına konseptinizi belirliyoruz. Konuklarınızın masalarını farklı renk seçenekleri ile süslüyoruz. Beyaz masalarımızda tek renk kullanarak sade bir ortam yaratmayı tercih ediyoruz. Kına köşenizi tasarlamak için de çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Bu sayede farklı çalışmalar yapma şansını elde ediyoruz. Özellikle gelin adaylarımızın farklı konsept isteklerine cevap verebiliyoruz.


Kına paketlerimiz dahilinde konuklarınıza ikramlar da sunuyoruz. Yaz aylarında hafif atıştırmalıklar, soğuk içecekler tercihimiz oluyor. Elbette bu konuda sizin kararınız ve fikirleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Üstelik arzu ederseniz kına gecesi ve düğün organizasyonunu bir arada düzenleyen çiftlerimiz için farklı menü alternatifleri de üretebiliyoruz. Kır konseptinde gerçekleştirilen davetleriniz için özel sunumlar ve sürpriz eğlenceler tasarlayabiliriz.


Sürpriz ve eğlence demişken, gece boyunca eğlence için canlı müzik gruplarımız da gecenize katılıyor! Kesintisiz eğlence bahçemize İlk adımı attığınız anda başlatılıyor. Geniş repertuara sahip müzisyenlerimiz kına merasimi esnasında geleneksel kına türküleri ile duygusal anlarınıza da eşlik ediyor. Yaz aylarının vazgeçilmez mekânı olan Park Cafe özel anlarınız için sizin de tercihiniz oluyor...


Üstelik her davet ve eğlenceniz için farklı bir gece planlayabilirsiniz. Planlamalarınız için de sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak Didim Altınkum Park Cafe ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istekleriniz dahilinde detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yalı Cad. No: 28 Altınkum- Didim/ Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Park Cafe Didim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.