Orkide Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Çine, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Orkide Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Orkide Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Orkide Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Orkide Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Orkide Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Orkide Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Orkide Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Orkide Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Orkide Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Orkide Düğün Salonu Hakkında

Aydın’da kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmek için mekân arayışı içerisindeyseniz, en güzeline imza atmanız için Çine Orkide Düğün Salonu’na hepinizi bekliyoruz. Kaliteli hizmetimiz, manzaramız, uygun fiyatlarımız ve daha birçok fırsat ile düğün salonumuzu tercih etmek isteyeceksiniz.


Aydın’ın Çine ilçesinde yer alan ve ana yolun kenarında kalan düğün salonumuz, merkezi bir konumda yer alıyor. Bizi tercih edecek konuklarımıza kolay ulaşım imkânı sunmaktayız. Özel araçlarınızla tercih edebileceğiniz gibi, toplu taşıma araçlarıyla da gelebilirsiniz.


1000 kişilik kapasitemiz ile büyük bir salona sahibiz. Dilediğiniz sayıda kişiyle gelebilme rahatlığını salonumuzda veriyoruz. Kullanacağınız masa ve sandalyeleri isteğinize göre dizayn ediyor ve yerleştiriyoruz. Masa ve sandalye süslemeleri için talep ettiğiniz renkleri kullanıyoruz. Detaylı bir süsleme isterseniz bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve salonumuz için süsleme talebinde bulunabilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına takımı, kına sandığı, kına ekibi gibi ekstra taleplerinizi bu organizasyon firmalarından temin edebiliyorsunuz.


Orkestramız en özel anlarınızda keyifli bir gece geçirmenizi sağlayacak. Geniş repertuvarlı müzisyenlerimiz misafirlerimiz için birçok müzik türünü çalıp söyleyebiliyorlar. Yöre ve kına müziklerine de hâkim olan müzisyenlerimiz istediğiniz şarkıları da sizi kırmadan söylüyorlar. Son model teknolojiye sahip ışık ve ses sistemimiz ise büyük salonumuzda müziği en köşeye kadar net bir şekilde iletebiliyor. Böylelikle eğlenceden uzak kalmamış oluyorsunuz.


Personellerimizin güler yüzlü olduğunu salonumuza geldiğinizde anlayacaksınız. Gece boyunca sizinle ilgilenecek ve hiçbir aksaklık yaşamamanızı sağlayacaklar. Maksimum ilgiyle hizmet veren personellerimiz gecenin sonuna kadar yanınızdan ayrılmayacaklar. Aydın kına gecelerinin değişmez adresi Orkide Düğün Salonu, tüm Aydınlıları bekliyor. Bizi tercih etmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır. Eksiksiz doldurduğunuzda hemen geri dönüş sağlıyor ve gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çine, Hamitabat Mahallesi, 296. Sk., 09500 Aydın, Hamitabat Mahallesi, 09500 Çine/Aydın, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.