Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

 • Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Kuşadası Güvercinada Uygulama Oteli Hakkında

Gün batımının kızıllığa şahit olacağınız, aynı zamanda deniz manzarasına da sahip olan otelimizde eğlenceli kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek için hazırız! Bu işi meslek edinmiş ve eğitimini alan personelimizle birlikte hem konforlu konaklamanız hem de özel davetleriniz için hizmet veriyoruz.


Kapalı ya da açık alanlara sahibiz. Her birinde kaliteli hizmet göreceğinize emin olabilirsiniz. İlk olarak kapalı alanlarımızdan bahsedecek olursak: Fatih Sultan Mehmet Salonu adıyla 80 kişilik bir alana sahibiz. Daha butik özel organizasyonlara hizmet vermekle birlikte kurumsal davetleriniz için yeterli donanıma sahip. Bir diğeri, Kanuni Sultan Süleyman Kongre Merkezi. 300 kişiye kadar misafir ağırlanabildiği gibi bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız için hizmet veriyor. Geniş bir piste sahip olmakla birlikte çeşitli süslemeler yapılarak bir konsept de oluşturulabiliyor. Bir sonraki, Evren Üçüncüoğlu Salonu. 80 kişi kapasiteli olup daha butik organizasyonlarınız ve seminer gibi kurumsal davetler için hizmet veriyor. Sonuncusu ise, Yavuz Sultan Selim Salonu. İş yemekleri ve toplantıları için daha uygun alan burası. Çünkü yaklaşık 40 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz.


Bir de açık alanımızdan bahsetmek istiyoruz. Deniz manzarasına sahip olmakla birlikte havuz başı kına gecesi yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bu durum çeşitli süslemeler ile gün batımında başlayacak davetiniz için aynı zamanda güzel bir atmosfer yaratıyor. Bunun dışında Aydın kına gecesi mekânları arasında oldukça uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz organizasyonlarınız için bölge otellere göre oldukça bütçe dostu bir tesisiz.


Eğer hem uygun fiyatlarımızdan yararlanmak hem de havuz başı konseptiyle kına gecesini açık alanımızda gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Telefon ya da mesajla geri dönüş sağladıktan sonra birlikte eğlenceli kına gecenizin kapılarını aralıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.