Hotel First Class

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Didim’de bulunan otelimiz kına gecelerinize ve bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapmak için faaliyetine devam ediyor. Hotel First Class olarak sağladığımız imkanları sunmak ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için 3 farklı restoranımızda hizmet verebiliyoruz. Toplamda açık alanda 600 kişiye hizmet verebiliyor, özel günlerini havuz başında gerçekleştirmek isteyenler için çok uygunuz. Her mevsim hizmet verebilen otelimiz, kışın ise kapalı alanda davetlilerinizi ağırlıyor. 300 misafirlerinizle beraber keyifli organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanımızda krem ve kahverengi renklerini kullansak da her konsepte uygun olarak dekorasyonumuzu değiştirebiliriz. Gözünü yormayacak ve içinizi huzur dolduracak şık ve nezih restoranlar sunuyoruz. Geniş tavanı ve terası ile beraber ferah bir ortamda akşam yemeği yiyebileceksiniz. Kına gecelerinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz uzman şeflerimiz en güzel lezzetleri ulaştıracaklar. Türk ve dünya mutfağından seçmeler sunan menülerimizi inceleyebilir, damak zevkinize en uygun lezzetleri harmanlayarak düğün menünüzü oluşturabilirsiniz.


Müzik hizmeti de sağlıyoruz. Eğlenceli ve dinamik müzisyenlerimiz ile beraber gecenizde en güzel şarkılara yer veriyoruz. Repertuarımız oldukça geniş. İstek şarkılar ile gecenizde müzik planlamasına yön veriyoruz.


Kına gecesi organizasyonları için gerekli olan tüm malzemeleri çözüm ortaklarımız aracılığı ile sağlıyoruz. Kına mumu, kına tahtı, kına tepsisi, yaş kına, kuru kına, gelin örtüsü ve daha fazlasını otelimizde bulabileceksiniz.


Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızı konuklarınızla buluşturmak için Altınkum mevkiinde yer alıyoruz. Özel araçlarıyla ulaşım sağlamak isteyenler için otoparkımız bulunuyor. Ayrıca otelimiz merkezi bir yerde olduğu için rahatça araçları bulunduğumuz mevkide park edebilirsiniz.


Gecenizi Hotel First Class Didim’e emanet etmek isterseniz tecrübeli ekibimiz ve yılların verdiği tecrübe ile en güzel organizasyonu tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ seçeneğine tıklamak!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yali Caddesi No: 135 092370 Altinkum Didim Aydin Turkey

Hotel First Class Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!