Hotel Carina

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Hotel Carina - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hotel Carina Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Hotel Carina Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Carina Sık Sorulan Sorular

Hotel Carina kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Carina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Carina kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hotel Carina kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Carina kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hotel Carina Hakkında

Kuşadası'nda yüksek kalite standartlarında hizmet sunan Hotel Carina kına gecesi organizasyonlarınızı da düzenliyor!


1999 yılından bu yana biriktirdiğimiz tecrübeler ve uzman kadromuz ile her anınızı özel kılmak için hazırlanıyoruz. Konaklama ve tatil süreçlerinize gösterdiğimiz özeni davetleriniz için de gösteriyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile birlikte gecenizi düzenleme ve süslemeleri için planlamalar yapıyoruz. Gecenin akışında ve isteklerinizde herhangi bir eksiklik olmaması için her an yanınızda oluyoruz.


Her detayı ile hazırlanan gecenizde konseptine uygun aksesuarlar kullanıyoruz. Havuz başında düzenlenen kına gecesi eğlencelerinizde ya da bekarlığa veda partilerinizde farklı konseptler tercih ediyoruz. Şık ve nezih bir atmosfer yaratmaya özen gösteriyor, davetleriniz için masa düzenini de oluşturuyoruz. Üstelik arzu ederseniz deniz manzaralı veranda da davetleriniz için özel bir alternatif oluyor.


Geleneksel kına gecesi organizasyonları tercih etmiyorsanız kokteyl partiler de düzenleme şansımız bulunuyor. Elbette ister kına gecesi organizasyonlarınızda ister bekarlığa veda partilerinizde farklı menüler de hazırlıyoruz. Yemekli, yemeksiz veya kokteyl menülerimiz için menü tadımları düzenliyoruz. Bu sayede damak tadınıza uyan lezzetleri seçme şansınız oluyor. Konuklarınızın beğenisine sunmak istediğiniz her lezzet için ise şık sunumlar hazırlayarak ikram ediliyoruz.


Gece boyunca eğlence için enstrümantal müzik ya da DJ alternatiflerimiz ve daha fazlası sizi bekliyor.


Ayrıca arzu ederseniz yakın dostlarınız ile birlikte after party de düzenleyebilirsiniz. Gecenin devamında ise otelimizde konaklama şansınız da olabilir. Bunun için davetli sayınıza göre otelimizde yer ayırtmayı unutmayın!


Böylelikle tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda düzenlediğimiz geceniz her anlamda hayallerinizdeki gibi tasarlanıyor...


Eğer siz de Hotel Carina Kuşadası iletişimini sağlamak isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilir banket birimimiz ile görüşmeler talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.