Caprice Thermal Palace

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Akbük Koyu’nda yüz yıllarca birçok insan ağırlamış Didim’deyiz. Masmavi deniz manzarasıyla ve içimizi ısıtan kumsalla birlikte sizi Caprice Thermal Palace olarak bekliyoruz.


İzmir Havaalanı’na 150 ve Bodrum Havaalanı’na 75 kilometre uzaklıktayız. Kolay ulaşılabilirlik avantajımızdan dolayı misafirlerinizin otelimizi rahatça bulabiliyor. Bulunduğumuz konum şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak olsa bile bir o kadar da merkeze yakınız. Zaman zaman ünlü isimlerin konserlerine ev sahipliği yaptığımız gibi bazen de dans ekiplerini ya da plaj turnuvalarını ağırlıyoruz. Özetle keyifli bir tatil imkânının yanı sıra kına gecesi gibi eğlenceli organizasyonlarınız için de hizmet veriyoruz.


Yeşil ile mavinin buluştuğu bir nokta da yer alıyoruz. Bu yüzden kına geceniz için doğal bir atmosfer içerisinde olacaksınız. Otelimizde 300 kişilik kapalı bir salon var. Sadece mekânımızı kiraladığımız için geri kalan her şeyi kendi hayal gücünüze bırakabilirsiniz. Çeşitli “Hint”, “Osmanlı” ya da “Roman” gibi konseptleri bir organizasyon firması ile anlaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylece detaylara yer verdiğiniz hem de eğlenceyi kendi zevkinize göre yarattığınız bir kına gecesi geçirebilirsiniz. Bunun dışında yemekli ya da yemeksiz olarak da davetinizi düzenleyebilirsiniz. İsterseniz kınaya özel bir menü yaratabilir ya da atıştırmalıklar sunabilirsiniz. Eğer kına organizasyonunuz esnasında herhangi bir problemle de karşılaşırsanız ekibimiz her an yanınızda olacak! Eğer daha fazlasını da merak ediyorsanız Caprice Thermal Palace yorumlarına bakabilirsiniz.


Eğer hem bizimle iletişime geçmek hem de Caprice Thermal Palace fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Telefon ya da mesajla hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hem merak ettiklerinizi hem de fiyat bilgisini öğrenebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz otelimizi de ziyaret edebiliyorsunuz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Akbük Koyu

Caprice Thermal Palace Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!