Bolu Dağı Çırağan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Çatı Bar
13

Bozdoğan

Çatı Bar

My Eden Restaurant
13

Didim

My Eden Restaurant

100-200
50 TL'den az
Gül Bahçesi Kır Düğünü
15

Efeler

Gül Bahçesi Kır Düğünü

750-1.000
50 TL'den az

Hakkında

Aydın’da faaliyet gösteren işletmemiz Bolu Dağı Çırağan Sarayı Kuşadası’nda yer alıyor. Kuşadası’nı tepeden seyir etme olanağı sunan konumumuz sayesinde, organizasyonlarınızı bu eşsiz manzaraya karşı gerçekleştirebileceksiniz. Profesyonel ekibimiz ve tecrübeli işletme yöneticilerimiz organizasyonlarınız süresince size en iyi hizmeti sunarak kusursuz bir gün geçirmenizi sağlayacaklar.

Hem kapalı hem de açık alanlarımız mevcut olduğu için organizasyonlarınızı her sezonda gerçekleştirebiliyoruz. Kokteyl tarzındaki organizasyonlarınız için 2000 kişi kapasitene kadar çıkabiliyoruz. Yemekli olarak düzenleyeceğiniz organizasyonlarınız için ise banket masa düzeni ile 1000 kişi kapasitesine çıkabiliyoruz. Ayrıca 700 kişi kapasiteli restaurant alanımız da hizmet verdiğimiz diğer alanlarımız arasında yer alıyor.

Yemekli organizasyonlarınız için restaurantımızın mutfağının seçkin menülerinden yararlanabilirsiniz. A la carte olarak hizmet verdiğimiz restaurantımızda, kına organizasyonunuz için davetlilerinize sunacağınız menüye organizasyon sorumlumuz ile birlikte karar verebilirsiniz. Yemeksiz bir davet planlıyor iseniz atıştırmalık veya kuruyemiş olarak davetlilerinize ikramlıklarımızdan servis edebiliriz.

Eğer organizasyonunuz için aklınızda bir tema ve fikir yok ise yine organizasyon sorumlumuz sizi kına organizasyon önerileri konusunda bilgilendirecek.

Özellikle son yıllarda gelin adaylarının büyük bir heves ile hazırlandıkları kına geceleri için çok farklı konsept seçeneği sunmaya özen gösteriyoruz. Rengarenk kına temaları özellikle Osmanlı ve Hint konseptli temalar ile eğlenceli bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Ayrıca Osmanlı ve Hint esintileri taşıyan farklı bindallı ve kaftan modellerimizi de beğeninize sunuyoruz. Zevkinize ve konseptinize en uygun modele karar vererek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Kına eğlencesini tam anlamın ile yaşayabilmeniz için kına ekibimiz sizin için özel dans şovları hazırlayacaklar. Siz de kız arkadaşlarınız ile beraber bu dans şova eşlik ederek gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Keyifli bir kına organizasyonu için profesyonel kişilerden destek almak isterseniz her zaman yanı başınızda olacağız. Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, işletmemizi ziyaret ederek kına gecenizin planlamaları için görüşebiliriz.

İletişim

Nurullah doğan

  • Adres: İki Çeşmelik Mahallesi Çamlik Yolu Aydın Bulvarı No:94 KuşadasıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!