Savana Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Ayçil Gelinlik
12

Merkez

Ayçil Gelinlik

Mariposa Gelinlik
11

Merkez

Mariposa Gelinlik

Onure Gelinlik
15

Merkez

Onure Gelinlik

Hakkında

Yaşamınızda tekrarı olmayan ve ölümsüz kılmak istediğiniz kına gecesi organizasyonlarını Savana Kuaför & Gelinlik ile gerçekleştirmek ister misiniz? Uzun yıllar düğün ve kına gecesi gibi özel geceler için birçok hizmeti sunan işletmemiz şimdi de kına geceleriniz için aksesuar temini sağlıyor. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Hemen anlatalım.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı tüm aksesuarları Savana Organizasyon ile bulabiliyorsunuz. Bindallı, kaftan, kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, Hintkınası, kına tepsisi ve bunun gibi önemli birçok organizasyonu sizlere sunuyoruz. Tüm bunları dilediğiniz tarz ve konseptte bulabilecek, istediğiniz renge göre seçebileceksiniz.

Aynı zamanda abiye ve nişanlık gibi hizmetleri de sağlamaktayız. Düğün sektöründeki ihtiyacınız olan birçok konuda yardımcı olmaya çalışan bir işletme olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Konuklarımıza sayısız imkân sunarken bu özel günlere Savana farkıyla hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Saydığımız tüm bu hizmetleri kiralama imkânınız da bulunuyor. Belirlediğiniz tarihler arasında sizde kalmasını sağlayabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. %100 memnuniyeti amaçlıyor ve konuklarımızın “İyi ki!” leri olmak için çalışıyoruz.

Sivas’ta aksesuar konusunda aldığınız yardımın hiç bu kadar ucuz fiyatlarla olacağını tahmin eder miydiniz? İşte Savana Kuaför & Gelinlik olarak ihtiyacınız olan bu aksesuarları en uygun fiyatlarla sizlere sağlıyoruz. Bugünleri bir kere yaşadığınız bilincinde çalışmalarımıza devam ediyor, gecenin her anlamda keyfini çıkarmanızı istiyoruz.

Güler yüzlü bir ekiple çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Samimi ve sıcakkanlı çalışanlarımız ile en iyi hizmeti sağlarken bizi tercih ettiğiniz için memnun olmanızı da amaçlıyoruz. Pozitif enerjimizin sizleri etkileyeceğinden ve bu organizasyonlara daha da keyifli hazırlanacağınıza eminiz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve bu özel günlerinize eksiksiz bir şekilde hazırlanmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sivas Merkez

Savana Kuaför & Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!