Pelin Organizasyon

E-posta Gönder

Pelin Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pelin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pelin Organizasyon Hakkında

Kına geceniz için gerekli bütün süsleme ve aksesuarları size özel hazırlıyoruz. Pelin Organizasyon olarak Sivas kına gecesi organizasyon firmalarından biriyiz. Hizmete başladığımız günden bu güne hayatlarının bu özel gününü eğlenceli bir şekilde kutlamak isteyen çiftlerin yanında oluyor ve özel günlerini şölene dönüştürüyoruz.

Kültürümüzün en eğlenceli ve hüzünlü organizasyonlarından biri kına geceleri. Son dönemlerde konsept bir şekilde kutlanan bu günde biz de davet alanlarını renklendiriyor konuklarınıza ve size görsel bir şölen yaşatıyoruz. Organizasyonunuzu A’da Z’ye birlikle planlayarak isteklerinizi harfiyen yerine getiriyoruz. Bunu nasıl yaptığımızdan bahsedelim size.

İlk adımımız konseptinizi belirlemek. Osmanlı, Hint ve modern tarzda ya da size özel olarak hazırladığımız bir konseptte bu mutlu gününüzü kutlayabilirsiniz. İkinci adımımız ise organizasyonlarınızda kullanacağımız aksesuar ve dekorları belirlemek. Bu konuda size birçok seçenek sunuyor ama kafanızın karışmasına izin vermeden doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Konuklarınıza armağan edeceğiniz ve kına gecenizden hatıra kalmasını istediğiniz hediyelikler hazırlıyoruz. Kına gecelerinin sembolü haline gelen kına tahtı süslemesi yapıyor ve tahtı bindallı ve kaftanınıza uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Kına ekibimizle birlikte kına gecenizi daha da eğlenceli hâle getirmek için dans gösterileri hazırlıyoruz.

Evde ya da mekânda gerçekleştireceğiniz nişan organizasyonlarınız için de masa süslemesi yapıyoruz. İhtişamlı görünüşüyle dikkatleri üzerine toplayan vazolar, şamdanlar, nişan tepsileri ve mumluklarla masaya hoş bir görünüm kazandırıyoruz. Fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz çiçekli, samanlı ve yapraklı tak tasarlıyoruz.

Hayatınızın en özel anlarını neşelendirmekten mutluluk duyarız. Hizmetlerimizin bunlarla sınırlı olmadığını bildirmek istiyor, sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için sizin ofisimize davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yüceyurt, Yavuz Bülent Bakiler Cd. 13d, 58010 merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pelin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.