Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Onure Gelinlik Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Onure Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Onure Gelinlik Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizde şık ve zarif görünmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Değişen trendlere ve akıp giden zaman inat yapılmaya devam eden kına gecesi ritüellerinin bir parçası olan kaftan ve bindallı ihtiyaçlarınızı bizden karşılayabilirsiniz.

Onore Gelinlik Sivas’ta başta gelinlik olmak üzere, kaftan ve bindallı modelleriyle de gelin adaylarınızın beğenisini kazanıyor. Ayak ucuna kadar uzanan, astarsız olarak diktiğimiz kaftanlarımız, şık ve zarif görünmenizi sağlıyor. Kaftanlarımızı mevsim şartlarına göre kadife ve saten olmak üzere iki kumaş türünden yapıyoruz. Kış aylarında yapacağınız kına geceniz için asaleti yansıtan kadife kumaşından diktiğimiz kaftanlarımızı; ilkbahar ve yaz aylarında bir kına organizasyonu planlandığınızda ise içinde terlememenizi sağlayacak saten kumaş türünden yaptığımız tasarımları beğeninize sunuyoruz.

Kaftanınızı seçerken önem vermeniz bazı önemli kriterler bulunuyor. Öncelikle kına konseptinizde kırmızı, mor, mavi veya pembe renklerinden hangisini ağırlıklı olarak kullanacaksanız kaftan ve bindallı seçiminizi de bu doğrultuda yapmalısınız. Kına konseptinizi belirledikten sonra kaftan tercihinizi de bu konsept ve renklere uyum sağlayan modellerden yapmanızı öneriyoruz.

Özel isteklerinizde anlaşmalı iş ortaklarımız aracılığıyla kına gecesi paketleri hazırlıyoruz. Paket içeriğimizi merak ediyorsanız hemen kısaca bahsedelim: kına tahtı ve şark köşesi, masa ve sandalye süsleme, kına tepsisi, kına sepeti, halay mendilleri, gelin duvağı, hediyelik kuru kına, anı klip sunumu gibi hizmetlerin içinde bulunduğu bu paketimize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Zaman kaybınızı sıfıra indirecek bu fırsatımız dışında gelinlik ve abiye ihtiyaçlarınızı da bizden karşılayabilirsiniz.

Düşlerinizi süsleyen kına gecesi konseptinizi, birbirinden farklı kaftan seçeneklerimiz ve aksesuarlarımızla gerçeğe çevirmek çok istiyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Sivas kaftan kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Mehmetpaşa Mah. Saraybosna Caddesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.