Masal Diyarı Organizasyon

E-posta Gönder

Masal Diyarı Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Masal Diyarı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Masal Diyarı Organizasyon Hakkında

Kına organizasyonlarınız için aksesuar arayışı içinde misiniz? Öyleyse, Sivas organizasyon firmaları arasında yer alan Masal Diyarı Organizasyon olarak istediğiniz tüm aksesuarları temin edebileceğimizi söylemek isteriz. Profesyonel, yetenekli ve güler yüzlü ekibimiz ile en mutlu gününüzde size hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Bizim hakkımızda ve yaptığımız işler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ister misiniz?

Kişiye özel tasarımlar yaparak her gelin adayının rüyasını gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Kına gecesi, gelin hamamı, söz, nişan, baby shower ve sevgililer günü gibi pek çok etkinlik için aksesuar ve organizasyon planlama hizmetimiz bulunuyor. Aksesuarlarımızı tasarlarken doğal çiçek, mum, sepet, tül ve farklı objeler kullanıyoruz. Modayı takip ederek farklı süsleme teknikleri geliştiriyoruz. Üstelik kiralama imkânı da sağlıyoruz. Misafirlerinize hoş bir anı bırakacağınız hediyelikler tasarlıyoruz. Düzenlemek istediğiniz davet için size özel bir tasarımla davetiye oluşturuyoruz. Nişan masası ve kına tahtı için farklı alternatiflerimizden tarzınızı yansıtacak olanı seçebilirsiniz. Davetinize gelen misafirlerinizi şaşırtmak için rengârenk ve hoş süslemeler yapıyoruz. Daha önceden hazırladığımız örneklerden zevkinize uygun olan aksesuarları da tercih edebilirsiniz. İşimizi severek yaptığımız ve sizin memnuniyetinizi ön planda tuttuğumuz için ortaya çıkardığımız her ürün eşsiz oluyor. Bize dilediğiniz soruyu sorabilir ve isteklerinizi rahat bir şekilde söyleyebilirsiniz. Sevdiklerinize yapmak istediğiniz sürprizler için de bize danışabilirsiniz. Mutlu anlarınızın kanıtı olan harika fotoğraflarınızı kullanarak özel hediye tasarlayabiliriz.

Tüm bu hizmetten yararlanmak ve düzenlemek istediğiniz davetin aksesuarlarını temin etmek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Size kolay bir yöntem söylemek istiyoruz. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Masal Diyarı Organizasyon ile kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Paşabey Mah., Arapşeyh Cad., No:31 58100 Sivas/ Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Masal Diyarı Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.