Lina Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Lina Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lina Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Lina Kına Organizasyon Hakkında

Kına gecelerinin olmazsa olmazı bazı detaylar vardır ve bu detaylar eksiksiz ve kusursuz olduğunda kınalar unutulmaz gecelere dönüşür. Biz de Lina Kına Organizasyon olarak bu detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve gerekli olabilecek her şeyi tedarik ediyoruz. Eğer evlenmeden önceki son durağınız olan kına gecenizi tıpkı hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek istiyorsanız o zaman kendinizi profesyonel ellere emanet edin.

Lina Organizasyon Sivas menşeili bir firma olarak başta şehrimiz olmak üzere çevre illere de hizmetlerimizi götürebiliyoruz. Bu sebeple Sivas’ın neresinde olursanız olun sizin için dilediğiniz yere gelebiliriz. Kına organizasyonu alanında uzmanlaşmış bir kadromuz var ve onlardan bahsetmezsek olmaz diye düşünüyoruz. Zira sihrimizi konuşturanlar asıl onlar ve hepsi işlerini büyük bir özenle yapıyorlar. Deneyimli ekibimizin tamamı işlerini severek yapıyor ve her daim güler yüzlülükleri ile kına gecelerine renk katıyorlar.

Paketler halinde kına organizasyonlarını baştan aşağı planlayıp çiftlerimize sunuyoruz. Her bütçeye ve zevke göre de içerikleri belirleyebiliyoruz. Beyler darılmasın ancak kınalar biraz daha gelinlere özel olaylardır ve biz en çok da onların isteklerine göre hareket ediyoruz. Eğer kınanızı bir paket halinde düzenlememizi istemezseniz yine de faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz elbette. Bünyemizde bulunan bazı hizmetleri ayrı ayrı veya kısım kısım olarak da çiftlerimiz ile buluşturabiliyoruz.

Birbirinden güzel ve gösterişli kaftanlarımızı, farklı boyutta ve renkteki kına tahtlarımızı kiralayabiliyoruz. Ses sistemi ve DJ hizmetimizi istenen yere taşıyıp orada kurabiliyor ve konuklara eğlenceli anlar yaşatabiliyoruz. Onlar haricinde kınaya dair diğer küçüklü büyüklü tüm detayları da yine temin edebiliyoruz. Kına tepsisi, nedime kıyafetleri, kına dans ekibi, bindallılar ve daha bir sürü şey.

Eğer kına geceniz için ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlar varsa bizimle yandaki formu doldurma sureti ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mehmet paşa Mah. Behram Cad. No:11/B (Behrampaşa Ortaokulu Karşısı) Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lina Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.