Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Sivas

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Hakkında

Sivas’ta düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonu için en kaliteli ve renkli kına malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız sizi İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu ile çalışmaya davet ediyoruz!

Uzun yıllardır kına gecesi organizasyonları için gerekli olan tüm malzemeleri memnuniyetle sağlıyoruz. Düzenleyeceğiniz davetin tamamen hayal ettiğiniz gibi bir ortamda gerçekleşmesi adına kına malzemeleri oldukça önemli bir yer tutuyor. İstediğiniz konsepte göre her renk ve çeşitte kına tahtı, kına tepsisi, kına sepeti, kuru kına, yaş kına ve kına eldivenleri gibi pek çok hizmetimiz bulunmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz her türlü istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda oluyor.

Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde kına gecesi konseptinizde neler olduğundan bahsedebilirsiniz. Bu konsept dahilinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü kına malzemesi ihtiyacınızı karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Kına gecesi aksesuarları arasında en önemli olanlardan bir tanesi de kaftan ve bindallılar. Pek çok farklı model ve renkte olan kaftan ve bindallılarımız arasından içinize en çok sineni tercih edebilirsiniz. Üzerinize en uygun kaftan ve bindallılar için kına geceniz öncesinde bizi ziyaret ederek provalara katılabilirsiniz. Katılacağınız provalarda kına gecenizde hâkim olacak atmosfere en uygun kıyafetleri seçmek için bolca vaktiniz oluyor. İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Sivas Merkez Sivas’taki adresimizde gayet ulaşılabilir bir konuma sahibiz. Bu konum sayesinde gayet rahat bir şekilde ulaşım sağlayarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonunda ihtiyacınız olan tüm kına malzemelerine ulaşmak için İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kına gecenizi en güzel şekilde süslemek için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Örtülüpınar mh Şifahiye sk Koçkanat Apt Kat 2 Merkez/Sivas

  • Haritadaki Konumu

    İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.