Ayçil Gelinlik

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Ayçil Gelinlik
12

Merkez

Ayçil Gelinlik

Mariposa Gelinlik
11

Merkez

Mariposa Gelinlik

Onure Gelinlik
15

Merkez

Onure Gelinlik

Hakkında

Sivas’ta düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonu için en kaliteli ve renkli kına malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız sizi Ayçil Gelinlik ile çalışmaya davet ediyoruz!

Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde kına gecesi konseptinizde neler olduğundan bahsedebilirsiniz. Bu konsept dahilinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü kına malzemesi ihtiyacınızı karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Kına gecesi aksesuarları arasında en önemli olanlardan bir tanesi de kaftan ve bindallılar. Pek çok farklı model ve renkte olan kaftan ve bindallılarımız arasından içinize en çok sineni tercih edebilirsiniz. Üzerinize en uygun kaftan ve bindallılar için kına geceniz öncesinde bizi ziyaret ederek provalara katılabilirsiniz. Katılacağınız provalarda kına gecenizde hâkim olacak atmosfere en uygun kıyafetleri seçmek için bolca vaktiniz oluyor. Ayçil Gelinlik Sivas’taki adresimizde gayet ulaşılabilir bir konuma sahibiz. Bu konum sayesinde gayet rahat bir şekilde ulaşım sağlayarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Uzun yıllardır kına gecesi organizasyonları için gerekli olan tüm malzemeleri memnuniyetle sağlıyoruz. Düzenleyeceğiniz davetin tamamen hayal ettiğiniz gibi bir ortamda gerçekleşmesi adına kına malzemeleri oldukça önemli bir yer tutuyor. İstediğiniz konsepte göre her renk ve çeşitte kına tahtı, kına tepsisi, kına sepeti, kuru kına, yaş kına ve kına eldivenleri gibi pek çok hizmetimiz bulunmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz her türlü istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yanınızda oluyor. Böylece her konuda tek başınıza karar verme yükünden kurtuluyorsunuz.

Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonunda ihtiyacınız olan tüm kına malzemelerine ulaşmak için İncili Kaftan ve Kına Organizasyonu tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kına gecenizi en güzel şekilde süslemek için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Merve Dursun

  • Adres: MehmetPaşaMah.Saraybosna Cad.No:11/A SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!