Zeynep Moda Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Önerilen Firmalar

Malatya Organizasyon ve Dağıtım
15

Merkez

Malatya Organizasyon ve Dağıtım

Zeynep Moda Evi
15

Merkez

Zeynep Moda Evi

Setri Osmanlı Gelinlik
15

Battalgazi

Setri Osmanlı Gelinlik

Hakkında

Kına geceleri geçmişten günümüze hala büyük bir özveriyle yapılmaya devam ediyor. Değişen trendlere ve akıp giden zaman inat kına gecesi ritüelleri önemini her geçen gün arttırıyor. Bunun farkında olan Zeynep Moda Evi Malatya firması olarak kına gecesi ritüellerinin başında yer alan kaftanınızı tasarlamak için üstün hizmet anlayışımızla çalışıyoruz.

Zeynep Moda Evi’ne geldiğinizde ilk olarak kına konseptinizde kırmızı, mor, mavi veya pembe renklerinden hangisini ağırlıklı olarak kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Renk ve konsept seçiminizi yaptıktan sonra kaftanınızı da bu renklere uyum sağlayan modeller arasından seçmelisiniz. Diğer bir önemli konuysa kaftanınızın altına giymek istediğiniz elbisenin seçimi ve tasarımı. Seçtiğiniz elbise ve kaftanınız arasında renk bütünlüğü olduğunda harika bir görünüme kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Büyük bir özveriyle, astarsız olarak diktiğimiz kaftanlarımız, kına gecelerinde kusursuz görünmek isteyen birçok gelin adayımız tarafından tercih ediliyor. Kaftanlarımızı kadife ve saten olmak üzere iki kumaş türünden yaparak beğeninize sunuyoruz. Eğer kına gecenizi kış aylarında yapacaksanız, asaleti simgeleyen kadife kumaşını; sıcak yaz aylarında bir kına organizasyonu düşünüyorsanız içinde terlememenizi sağlayacak saten kumaş türünden modellerimizi seçebilirsiniz.

El yapımı kaftan ve bindallılarımız sayesinde göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca talep etmeniz durumunda iş ortaklarımız aracılığıyla size özel kına gecesi paketleri de hazırlayabiliyoruz. Paket içeriğimiz şu şekilde: kına tahtı ve şark köşesi, masa ve sandalye süsleme, garson hizmeti, hoş geldiniz karşılaması, lokum ikramı ve gülsuyu, tatlı ve tuzlu kuru pasta, kına tepsisi, kına sepeti, halay mendilleri, gelin duvağı, hediyelik kuru kına, anı klip sunumu gibi hizmetlerimize başka bir mağazaya gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hayallerinizdeki kına gecesi konseptinizi, birbirinden farklı kaftan seçeneklerimizle bir şölene çrvirmek istiyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Malatya kaftan fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Bilal Cetinkaya

  • Adres: Fuzuli Cad. No: 56 Merkez

Zeynep Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!