Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Malatya

Setri Osmanlı Gelinlik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Setri Osmanlı Gelinlik Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Setri Osmanlı Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Setri Osmanlı Gelinlik Hakkında

Kına gecelerinizde, konseptinize uygun kaftan ve bindallı temin etmek en önemli konu! Şüphesiz ki gecenin yıldızı olan gelin adayımız tarzıyla fark yaratmalı ve ışıl ışıl parlamalı... Setri Osmanlı Gelinlik sayesinde Malatya’da bu mümkün. Rakiplerimiz arasında bizi tercih ederseniz, sunduğumuz hizmetleri ve ekibimizi bilmenizde fayda var. Bu yüzden önemli olduğunu düşündüğümüz detaylardan bahsetmek isteriz:

Öncelikle belirtmek isteriz ki, her yıl yenilenen kreasyonlarımızda bir önceki yıla göre fark yaratıyoruz! Çalıştığımız profesyonel ekip, tasarımcılarımız ve terzilerimiz; yeniliği, gelişmeyi, moda ve trendleri takip ediyor. Görüşmeye geldiğinizde siz de bunu hissedeceksiniz... Sıra görüşmelere geldiğinde, hoş sohbetlerimiz sırasında tarzınızı, isteklerinizi ve hayalinizdeki görünümü öğreniyoruz. Beden ölçülerinize, cildinizin rengine ve vücut tipinize uyuyacak modelleri seçmek için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Maddi planlamalarınıza göre dilediğiniz renk ile modeldeki bindallı veya kaftanı; ister kiralayabiliyor isterseniz de satın alabiliyorsunuz. Tercihinizi yaptıktan sonra provalarla elbise üzerindeki düzeltilmesi gereken önemli detaylar için rötuşlar yapılıyor. Duvak, kına mendili, eldiven, gelin yüz örtüsü, damat omuz örtüsü gibi pek çok özel aksesuarı da bir örnek olacak şekilde temin ediyoruz. Üstelik talep ederseniz, kaftanınıza uygun bindallıları nedimeleriniz için konseptinize uygun şekilde seçebilirsiniz.

Düğün paketlerimizi de tercih ederseniz, Malatya bindallı modellerini inceledikten sonra saç, makyaj ve dış mekân çekimi konusunda da görüşebiliriz. Bu sayede gelinlik, nişan elbisesi ve abiyelerinizi de temin ettiğimiz Setri Osmanlı'dan elbisenizi hazırlandıktan sonra tam anlamıyla hazır bir şekilde ayrılacaksınız. Çünkü alanında uzman ekiplerimiz sayesinde porselen makyajınız, şıklığınızı tamamlayacak saç ve türban tasarımlarınız da yapılıyor.

Renk, model ve işlemelerde seçimleriniz konusunda dikkatli olmalı, tarzınızı en iyi yansıtacak tercihleri yapmalısınız!

Tüm bu hizmetler ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için yapmanız gereken Setri Osmanlı Malatya İletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Hızlı erişim için form ve iletişim bilgileri ise sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İstiklal Mah. Fuzuli Cad. SGK Yanı Battalgazi/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Setri Osmanlı Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.