Şeker Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Malatya Organizasyon ve Dağıtım
15

Merkez

Malatya Organizasyon ve Dağıtım

Zeynep Moda Evi
15

Merkez

Zeynep Moda Evi

Hanzade Gelinlik
15

Battalgazi

Hanzade Gelinlik

Hakkında

Kına ya da bekârlığa veda eğlencenizin aksesuarları için Malatya’da firma arayışı içinde misiniz? O halde, Şeker Bahçesi sizin için çok doğru bir yer.
Kalite farkı sayesinde aranan bir firma olarak size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Bize aksesuar talebi ile gelen her çifte özel tasarımlar yapıyoruz. İşimizi sevgi ve tutku ile yaptığımız için bu durum ortaya çıkan sonuçlara da harika bir şekilde yansıyor. Yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde size en iyi tavsiyeleri veriyoruz. Tasarımlarımızı düşüncelerinizi dinleyerek ve tarzınızı yansıtacak şekilde oluşturuyoruz. Gelin tefi tasarımımızda kullandığımız yazı seçenekleri ve süs aksesuarlarını birlikte seçebiliriz. Kınanıza gelecek misafirleriniz için tasarım hediyelikler yapabiliriz. Yalnızca kına ve bekârlığa veda organizasyonlarınız için aksesuar tasarımı yapmıyoruz. Düğün, nişan, baby shower, doğum günü ve mezuniyet eğlenceleri için de tasarımlar yapıyoruz. Nikâh şekeri, hediyelik, gelin çiçeği ve damat yaka çiçeğini özenle tasarlıyoruz. Ayrıca, bebek ve nikâh çikolatası gibi birçok çikolata seçeneklerimiz de mevcut. Tasarım ürünlerimizde deniz kabuğu, renkli tüller ve doğal çiçek gibi istediğiniz malzemeyi temin edebiliyoruz. Sunduğumuz pek çok tasarım seçeneklerini görmek ve size özel olanı ortaya çıkarmak için Şeker Bahçesi’ne bekliyoruz. Güler yüzümüz ve ikramlarımızla sizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Peki, aksesuarlarınıza Şeker Bahçesi farkı ile sahip olmak için ne yapmanız gerekiyor?

Bize ulaşmanız için çok kolay bir yol var ve bunu hemen sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Şeker Bahçesi Malatya ile kolay bir şekilde iletişim sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz. Ayrıca, Şeker Bahçesi’nin adres bilgilerine de sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Fuzuli Cad. İstiklal Mah. No:30/B Malatya/ Battalgazi

Şeker Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!