Malatya Organizasyon ve Dağıtım

E-posta Gönder

Malatya Organizasyon ve Dağıtım Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Malatya Organizasyon ve Dağıtım Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Malatya Organizasyon ve Dağıtım Hakkında

Kına gecenizin aksesuarlarına deneyimli ve profesyonel eller aracılığı ile sahip olmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Malatya Dağıtım ve Organizasyon olarak size bu hizmeti sağlamak isteriz.

Peki, firmamız özel günleriniz için ne gibi hizmetler sunuyor?

Yetenekli ve yaratıcı ekibimizle çok özel tasarımlara imza atarak uzun yıllardır pek çok çiftin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü ve enerjik bir şekilde ilgilenip isteklerinizi yerine getiriyoruz. Her bireyin özel olduğunu düşündüğümüz için onlara özgü ve tarzlarını yansıtacak tasarımlar yapıyoruz. Herhangi bir yerini beğenmedikleri takdirde değişikler yaparak onların istediği sonuca ulaşıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, parti, doğum günü ve aklınıza gelebilecek birçok davet için hediyelik, davetiye ve aksesuar üretiyoruz. Nişan tepsisi, kapı süsü ve alternatiflerimizle inanılmaz seçenekler sunuyoruz. Üretken olmayı seviyor ve işimizi aşkla yapıyoruz. Daha önceden yaptığımız tasarımlara bakarak bunu kendi gözlerinizle gözlemleyebilirsiniz. Malatya kına gecesi malzemelerine firmamız farkı ile sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kına tefi tasarımlarımızın oldukça rağbet gördüğünü memnuniyetle belirtmek isteriz. Tasarladığımız ürünlerde çiçek, deniz kabuğu, tül ve ip gibi malzemeler kullanıyoruz. Size özel tasarım yapmadan önce mağazamızda bulunan ürünlerimize bakabilir ve belki de istediğinizi bulabilirsiniz. Hazırlıklarınızın her aşamasında yanınızda olmaktan ve isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Kına ya da bekârlığa veda gecenizde rengârenk aksesuarlar kullanmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Malatya Organizasyon ve Dağıtım ile iletişime geçmeniz için çok basit bir yol var elbette. Bu yolu hemen sizinle paylaşacağız. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Malatya Organizasyon ve Dağıtım ile kolayca iletişim sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.