Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnovia Sposa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İnovia Sposa Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

İnovia Sposa Hakkında

Özgün modelleri ve farklı tasarımları hayalinizde olan kına gecesi kıyafetinizi İnnovia Sposa gelinlik mağazasında bulabilirsiniz.

En eski Türk geleneklerinden bir tanesi olan kına törenleri için neredeyse tüm gelin adayları heyecan duyuyor. Düğün gününden önce yapılan kına geceleri de sanki düğünmüş gibi kutlanıyor ve çeşit çeşit farklı kına elbiseleri giyiliyor. Uzun yıllardır Malatya’da giyim sektöründe hizmet veren alanında profesyonel ekibimizle isteğiniz doğrultusunda ürünler ortaya çıkartarak bu kez de sizi memnun etmek istiyoruz. Size daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak için haftanın her günü açık olan mağazamızda kendi zevkinize uygun tercihler yapabilirsiniz.

Kına merasiminiz öncesi sizi ulaşımı kolay İnovia Sposa mağazamızda ağırlıyoruz. Çeşit çeşit modeller arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ancak özel dikim talebiniz olursa o konuda da yardımcı oluyoruz. Hayalinizde olan modelin somutlaşması için modacı arkadaşlarımızla birlikte istenilen bir tasarımı ortaya çıkartıyoruz. Geniş deneme kabinleri ile rahatça denemeler yaparak bedeninize en uygun ve içinize sinen modeli bulabilirsiniz. Genellikle kırmızı rengin kullanıldığı kına gecesi etkinliklerinde belirlemiş olduğunuz konsepte uygun şekilde siz de kıyafet tercihinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi İnovia Sposa’da bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Hayatınızın geri kalan kısmında mutlulukla hatırlayacağınız kına töreninizde hem şık hem de giydiğinizde kendinizi rahat hissedeceğiniz elbiseleri sizin için tasarlıyor, dikiyor ve satıyoruz. Altın, gümüş ve bakır işlemeler ile süslemeler yapıyoruz. Dantel ve saten kumaşları ağırlıklı olarak kullanarak geleneksel ve bir o kadar da etkileyici tasarımları oluşturuyoruz. Dileriz mutluluğunuza bizim iğne ipliklerimiz katkı sağlar.

Yaptıklarımız hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak ve İnovia Sposa’nın fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Mihlitut Cad. (Migros Yanı) No:2 Malatya/ Yeşilyurt

  • Haritadaki Konumu

    İnovia Sposa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.