Erol Gelinlik

E-posta Gönder

Erol Gelinlik Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Erol Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan

Erol Gelinlik Hakkında

Düğününden önce kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımızın ihtiyaçları için birbirinden şık ve gösterişli kaftan modellerimizle Malatya’da faaliyet gösteriyoruz. Eğer kına gecenizde güzel bir görünüme sahip olmak ve davetlilerinizi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız kaftan ve bindallarımıza bir göz atmanızda fayda var.

Geniş ürün yelpazemizin bulunduğu Erol Gelinlik Malatya ’da kaftanınızı seçerken kına konseptinizde hangi renkleri ağırlıklı olarak kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Örneğin; kırmızı renkte mekân süslemesi yapacaksınız bu renk ağırlıklı kaftan daha sade renklerde dekor oluşturacaksınız açık renkli kaftan ve bindallı modellerimizden seçim yapmalısınız. Diğer bir önemli konuysa kaftanınızın altına giyeceğiniz uzun elbise… Seçtiğiniz bu elbise ile kaftanınız arasında renk uyumu yakalarsanız muhteşem görünebilirsiniz.

Erol Gelinlik’te kaftanlarımızı satın alabildiğiniz gibi kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Roman, Hint veya Osmanlı konseptlerine göre hazırladığımız özel kumaş türlerindeki kaftan ve bindallarımız arasından eminiz ki aradığınızı bulabilirsiniz. Ayak ucuna kadar uzanan, astarsız olarak diktiğimiz kaftanlarımız, oldukça popüler ve gelin adaylarımız tarafından sıkça tercih ediliyor.

Kaftanlarınızı yaparken kadife ve saten olmak üzere iki kumaş türünü kullanıyoruz.. Eğer kına gecenizi kış aylarında yapacaksanız üşümenize engel olacak kadife kumaşını, sıcak yaz aylarında bir kına organizasyonu düşünüyorsanız içinde terlememenizi sağlayacak saten kumaş türü kına geceniz için gayet doğru bir tercih olacak.

Erol gelinlik başta gelinlik olmak üzere söz ve nişan günleriniz için de birbirinden güzel modelleriyle hizmetinizde. Değerli günlerinize şıklık katmak istiyorsanız tüm olanaklarımızdan yararlanmak için mağazımızı ziyaret edebilirsiniz. Tabii randevu oluşturmayı unutmayın.

Rüyalarınızdaki kına gecesi konseptinizi, birbirinden farklı kaftan seçeneklerimiz ve aksesuarlarımızla gerçeğe çevirmek çok istiyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Malatya kaftan kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Malatya-Fuzuli caddesi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Erol Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.