Bekarlığa Veda Partileri için En Komik Hediyeler

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:29 dakika

02.04.2021

Bekarlığa veda partisine götürebileceğiniz harika hediye fikirleri bu yazıda bulacaksınız.. Gelinin yepyeni bir hayata adım atmasını kutlama amaçlı düzenlenen bekarlığa veda partilerinde, kına gecelerinden daha farklı olarak eğlence, müstehcen espriler ve bekarlık anıları ön planda olur. Bu keyifli gecenin anısına hem geline hem de davetlilere ufak anı hediyeleri dağıtılır.

Bel Altı Serbest

Bekarlığa veda gecenizin temelini müstechen şakalar, bekarlığın sultanlığı, evliliğin zor tarafları süsleyecek. Durum böyle olunca geline vereceğiniz anı hediyelerinin de erotik, espirili ve yaratıcı olması kaçınılmaz oluyor. Ne de olsa bir gelin adayı için miladı sayılacak bu günün olabildiğince eğlenceli ve özel geçmesini sağlamak gerek. Yaratıcı bekarlığa veda partisi fikirleri bulmalı orijinal hediyelerle herkesi şaşırtmalısınız. Anti kaynana kutusunda şekerler, kama sutra kurabiyeler veya peluştan kelepçeler gecenize neşe katacak ürünlerden sadece bazıları.

belalti_serbest

Birbirinden eğlenceli bekarlığa veda partisi konseptleri için şu yazımıza göz atabilirsin: Bekarlığa Veda Konsepti Arayanlara 5 Eğlenceli Öneri

İşlevsel Hediyeler

Bekarlığa veda partiniz unutulmaz olsun istiyorsanız klasik bir hediye istemiyorsunuz demektir. Benim hediyem bir gecelik olmasın, işlevsel ve şık olsun, hep saklansın diyorsanız; gelinin ismiyle hazırlanmış pudra ponponları, minik el kremleri, nostaljik mendiller, ya da neşeli tasarımlı magnetler hoş seçenekler olacaktır. Tüm kızların duygu ve düşüncelerini yazıp imzaladığı bir bekarlığa veda t-shirtü de hem eğlenceli hem duygusal bir hediye olabilir. Böylece her zaman hoş hatırlanacak ve klasik bir hediyeden çok fazlasını yapmış olacaksınız.

islevsel_Hediyeler.jpg

Gizemli Oyunlar

Eğlenceli hediyeler, alternatif ve komik parçalar gelini çok mutlu edecektir. Ancak bu hediyeleri birde küçük oyunlarla sunarsanız gelin adayı gerçekten unutmayacağı bir anı yaşamış olacaktır. Hediyeleri doğrudan vermek yerine saklayabilir, bekarlığa veda gecesi öncesi çektiğiniz bir video ile onu yönlendirerek bulmasını sağlayabilirsiniz. Veya gözlerini bağlayıp hediyelerini tahmin etmesini isteyip doğruyu bulana kadar diğer hediyeye geçmesini engelleyerek bir oyun oynayabilirsiniz.

Peki ya Davetliler?

Esas kızımızın yani gelinimizin hediyeleri tamam ama peki geceye katılan misafirleriniz? En yakın arkadaşlarınız için de birkaç ufak hediye çok şık bir hareket olacaktır. Mesela tüm davetli kızların yakalarına ya da bileklerine takacakları, ben bekarım yazan ufak fiyonklar veya darısı başıma yazılı t-shirtler sadece birkaç örnek. Ya da siz de işi espriye vurup bekar arkadaşlarınıza evde kaldıklarını ima eden esprili hediyeler dağıtabilirsiniz.

Kına Aksesuarları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Naz Dekan

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Ben bekarlıga veda partimde oje almıştım renk renk herkese vermiştim ve t-short bastırmıştım


Selma Gamsız

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Kurabiyelere bayıldım tüm gece keyfimizi yerine getirecek eğlendirecek esprileri başlatır :)