Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Hatay

Hülya Parlak Aslan

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hülya Parlak Aslan Hakkında

Bendeniz Hülya Parlak Aslan. Gelenekselleşen kına gecesi organizasyonlarına renk getirmek için Hatay’dayım. Hint kınası konusunda birçok eğitim aldıktan sonra kına gecelerinde veya farklı etkinliklerde davet sahiplerinin yanlarına gidiyor, sanatımı icra ediyorum. Çoğunlukla Hatay kına törenlerinde gelin adaylarını tarafından tercih ediliyorum. Hatta kına mekânında en çok tercih edilen alan benimki oluyor. Davetlilerin Hint kınası yaptırmak için sıraya girdiği ve belli bir süre sizin töreninizden bir iz taşıdığını düşünsenize!

Kaliteli hizmet anlayışımı destekleyecek ürünler kullanıyorum. Cilde asla zarar vermeyecek, doğal ürünleri tercih ediyorum. Birçok renk seçeneğinin bulunduğu kınalarımı özenle gelin hanımın ve arkadaşlarının ellerine uyguluyorum. İster belli bir motif üzerinde çalışıyor, isterseniz de her davetliye farklı desenlerde Hint kınası uygulaması yapıyorum.

Kına gecesinin öncesinde tabii ki buluşuyor, davetli sayınız ve zevkleri hakkında konuşuyoruz. Kapasite benim için oldukça önemli. Malzemelerin temini ona göre ayarlıyor, desen ve tasarım araştırması yapıyorum. Tabii ki sürpriz misafirlerinizi de düşünüyorum, fazladan kına bulundurmayı da unutmuyoruz.

Gelin adayları tarafından en çok beğenilen motifleri seçiyoruz. Çiçek motifleri ise oldukça fazla tercih ediliyor. Gecede her elde bulunan Hint kınası görünümüne farklı bir hava katıyor. Şık ve farklı bir görüntüye sahip olmak için kına gecenizde benimle çalışabilirsiniz.

Kına gecesi sahiplerine hep aynı öneriyi sunuyorum; eğer Hint kınası hizmeti almak istiyorsanız gecenizin konseptinde bu tarzda olması büyük önem taşıyor. Böylece kusursuz bir tören elde etmiş oluyorsunuz. Dilerseniz beraber çalıştığımız çözüm ortaklarımızı da organizasyon firmanız olarak seçebilirsiniz.

Kına gecenize eşsiz desenlerle renk katmak ve farklı Hint kınası motifleriyle güzel bir görüntü elde etmek adına benimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Antakya / Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Hülya Parlak Aslan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.