Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Hatay

Hira Kına ve Bijuteri

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hira Kına ve Bijuteri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hira Kına ve Bijuteri Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hira Kına ve Bijuteri Hakkında

Kusursuz bir kına gecesi organizasyonu hayal ediyorsanız, Hira Kına ve Bijuteri Dörtyol’da aksesuarlar ve kına malzemeleri için yanınızda. Dörtyol’da bulunan mağazamızda sizi bekliyoruz, kolay ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda yer alıyoruz. İstediğiniz her detay için birbirinden özel hazırlıklar yapıyoruz. Dilerseniz hazırlıklarımız hakkında detaylı bilgi verelim!

Hatay kına gece organizasyonları için Hira Kına ve Bijuteri ile kişiye özel tasarımlardan yararlanmak isteyen gelinlerin tercih oluyoruz. Beğeninizi ve sevginizi kazanabilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyor, modayı takip ediyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak, şıklığınıza şıklık katacak aksesuarlar tasarlıyoruz. Bunun için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz ve düzenlediğimiz görüşmelerde anlattığınız detaylardan yola çıkıyoruz. İstediğiniz modelleri birkaç örnek oluşturarak sunuyor, beğendiğiniz takdirde belirlenen sayıda üretmek için harekete geçiyoruz...

Özellikle kına merasimleri esnasında sıklıkla tercih edilen ürünleri hazırlıyoruz. Mekânınızın tarzına ve konseptinizin renklerine uygun kına takımı, gelin aksesuarları, konuklarınıza kına hediyeleri ve nedime süslerini sırasıyla oluşturuluyor. Mesela, geleneksel kına gecesi konsepti belirlediyseniz; kırmızı tonlarında kına mendilleri, nedime bileklikleri, kaftanınıza da uyacak şekilde saç aksesuarları ve takılar seçebilirsiniz. Uyumu ve bütünlüğü bozmamak adına kına tepsisi, konuklarınıza dağıtılacak hediyeler ve kuru kına paketlerimizi de incelemelisiniz. Elbette her konseptiniz için farklı renkler de belirleyebilirsiniz...

Çiçeklerle, tüller ve renkli kumaşlarla çeşit çeşit aksesuarlar Hira Kına ve Bijuteride sizi bekliyor. Vakti az olan çeşitlerimizi de düşünüyoruz ve hazır ürünlerimizden yararlanma şansı sunuyoruz. Üstelik bütçe planlamalarınız konusunda da sıkıntı çekmenize gerek yok! Davetlerinizin tarzına ve bütçenize uygun alternatiflerimiz mevcut.

Unutmayın! Kına gecenizi benzersiz ve size özel kılmak için varız. Küçük detaylar ve dokunuşlarla büyük değişimler yapıyor, Dörtyol kına organizasyonu alışverişlerinin adresi oluyoruz.
Siz de Hira Kına ve Bijuteri iletişim formuna sayfanın üst kısmından ulaşabilirsiniz, formu doldurduktan sonra fiyat teklifleri almak ve iletişime geçmek için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres::

    Numune Evler Mah. Garanti Bankası Karşısı Dörtyol/ Hatay

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.