Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Hatay

Heaven Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Heaven Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Heaven Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Heaven Organizasyon Hakkında

Hayallerinizin ötesinde bir davet tasarlamak istiyorsanız, Hatay kına gecesi organizasyonlarınız için Heaven Organizasyon sizin de tercihiniz olacak! Rüya gibi bir geceyi tasarlamak için hazırlıklara başlayan ekibimiz yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini kullanıyor. Her gelin ve aşk hikayesi gibi davette özel olmalıdır düşüncesiyle istediğiniz aksesuarları tasarlıyoruz. Hatta salonda da kına köşesi, kına masası, karşılama ve fotoğraf çekim alanlarınızı da tasarlayabiliriz…

Davet alanına ilk adımlarını atan konuklarınız gecenin büyülü atmosferine kapılacaklar! Çünkü kapıda isimlerinizin yazılı olduğu “Hoş geldiniz” yazılı pano, kına masası aksesuarları, kına malzemeleri, taht, cibinlik, kına takımı, fotoğraf çekim alanı arka fonu da dâhil her köşede kusursuz bir uyum yaratıyoruz. Renkli aydınlatmaları ledlerle sağlıyoruz ve süsleme için çiçeklerle balonları kullanıyoruz. Elbette yalnızca kına takımı, aksesuar veya kına hediyesi gibi malzemelerden istediklerinizi seçerek organizasyon firmalarıyla da anlaşabilirsiniz. Yani isterseniz İskenderun kına gecesi malzemeleri ve hediyeleriyle isterseniz de daha detaylı olarak davetlerinizin dekore edilmesine yardımcı olabiliriz. Siz de pek çok çiftimiz gibi maddi planlamasına da uygun olması adına, mekân ile yaptığınız anlaşmada süslemelerinizi yaptırabilir ve son dokunuşları bizimle birlikte yapmayı tercih edebilirsiniz.

Üstelik yalnızca kına gecesi organizasyonlarınızda değil arzu ederseniz söz ve nişan törenlerinizi de stilize edebiliriz. Birlikteliğinizin ilk adımlarından itibaren yanınızda olarak şıklığıyla fark yaratacak ve yıllarca konuşulacak bir gece tasarlıyoruz. Nişan törenleriniz için aksesuar ve dekorlarla özel bir masa dizayn ediyoruz. Masa süslemeleri, jardinyer set, balonlar ve arka fon ışıklandırmaları gibi ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri sunuyoruz…

Heaven Organizasyon ailesi olarak “Gelin hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim!”, diyoruz. Mutlu çiftlerimizi referans alarak siz de bizi tercih ediyorsanız, yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Heaven Organizasyon iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifleri almak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Vali Göbeği General Şükrü Kanatlı Mah. No: 64 Antakya/ Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Heaven Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.